Lokalizatory GPS

Profesjonalne lokalizatory GPS to urządzenia przeznaczone do monitoringu pojazdów, które są w stanie w sprawny i precyzyjny sposób zlokalizować położenie samochodu, roweru czy jakiegokolwiek innego obiektu. Lokalizacja GPS może zostać poprowadzona poprzez niezależne urządzenie zewnętrzne (nadajnik) bądź przy wykorzystaniu telefonu GSM. Zasada dz...

Profesjonalne lokalizatory GPS to urządzenia przeznaczone do monitoringu pojazdów, które są w stanie w sprawny i precyzyjny sposób zlokalizować położenie samochodu, roweru czy jakiegokolwiek innego obiektu. Lokalizacja GPS może zostać poprowadzona poprzez niezależne urządzenie zewnętrzne (nadajnik) bądź przy wykorzystaniu telefonu GSM. Zasada działania lokalizatorów opiera się na modułach GPS, które przy pomocy satelity są w stanie namierzyć swoją pozycję.

Mini lokalizator współrzędnych GPS to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, kiedy chcemy sprawdzić trasę auta służbowego, skontrolować rzetelność pracowników czy nawet śledzić wartościową przesyłkę. Zastanawiając się, jaki lokalizator GPS GSM wybrać, warto pamiętać, że systemy GPS umożliwiające monitorowanie pojazdów czy innych obiektów, różnią się od siebie nie tylko budową, ale także możliwościami.

Jeśli interesuje nas przede wszystkim lokalizacja pojazdów, doskonałym rozwiązaniem może okazać się mały samochodowy lokalizator GPS, np. GL 300 czy GL200 z panelem śledzenia przez Internet. Mini lokalizator GPS w samochodzie może posiadać dodatkową funkcję nasłuchu otoczenia, pozwalając sprawdzić, co dzieje się ze skradzionym pojazdem. Tego rodzaju urządzenia umożliwiają niezwykle precyzyjny monitoring floty, ale nie tylko. Dzięki temu, że mają nieduże rozmiary, mogą być umieszczane w walizkach, torbach czy plecakach, doskonale sprawdzając się chociażby jako lokalizatory GPS dla dziecka. Rozwiązania te pozwalają również kontrolować osoby starsze, np. z chorobą Alzhaimera.

Poza poręcznymi lokalizatorami GPS do samochodów czy plecaków, umożliwiającymi śledzenie pojazdów i ludzi, w ofercie posiadamy także profesjonalne urządzenia z ultradźwiękowym pomiarem paliwa oraz zaawansowane technologicznie lokalizatory typu Prime GL200 oraz GL300. Są to urządzenia w pełni wodoodporne, które posiadają certyfikaty szczelności i pozwalają na ekstremalnie długi czas pracy. Cena GL200 oraz GL300w naszym sklepie detektywistycznym z Wrocławia waha się w granicach od 1500 do nawet 2500 zł.

Więcej

Lokalizatory GPS

Podkategorie

 • Licencje na panel...
 • Osobowe

  Sprawne i skuteczne zabezpieczanie samochodów osobowych

  Z wykorzystaniem naszego systemu lokalizacji pojazdów bez trudu będziesz mógł zabezpieczyć przed różnymi, negatywnymi sytuacjami, swój pojazd osobowy. Nie ma przy tym znaczenia, czy jest to prywatny samochód, czy też jeden z pojazdów wchodzących w skład firmowej floty.

  Zabezpiecz całą flotę!

  Monitoruj każdy pojazd osobowy!

  Dla użytkowników prywatnych oferujemy możliwość zabezpieczenia za pośrednictwem systemu monitoringu GPS każdego pojazdu osobowego. System pozwala na kontrolowanie stanu, przebiegu i aktywności pojazdów osobowych, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Dane z umieszczonego w samochodzie nadajnika GPS są przekazywane do systemu, który przetwarza je i udostępnia w aplikacji na komputerze lub urządzeniu mobilnym do wglądu dla użytkownika.

  Gwarantowana jest ich aktualność, ponieważ są zawsze wysłane na bieżąco do systemu. Pozwala to na pełnienie stałego monitoringu nad kontrolą pozycji auta lub całej floty pojazdów osobowych w firmie i poza nią.

  Dla prywatnych i firmowych właścicieli aut

  Nasz system monitoringu GPS w zakresie samochodów osobowych kierujemy zarówno do prywatnych użytkowników, jak i do firm posiadających całe floty pojazdów. Prywatne auta osobowe w ten sposób są w sposób wszechstronny chronione przed kradzieżą i niepowołanym użyciem. Z kolei auta wchodzące w skład pełnej floty pojazdów powstałej w firmie na gruncie prowadzonej przez nią działalności gospodarczej, za pośrednictwem naszego systemu mogą być nadzorowane w zakresie swojej pozycji, przebiegu, wykorzystania paliwa itp. Usprawnia to pracę kierowców i ich pracodawców.

  Interfejs CAN

  Warto wspomnieć, że istnieje możliwość podłączenia naszego urządzenia do magistrali CAN w pojeździe, co zwiększa funkcjonalność naszego systemu w zakresie raportowania i analiz. Daje to odczyt wielu cennych informacji na temat aktualnego stanu pojazdu i jego wykorzystywania. Pozwala na kontrolę trasy, punktów postojowych, zachowania kierowców, a także stałą weryfikację parametrów takich jak:

  • przekroczenie zdefiniowanej uprzednio prędkości poruszania się autem, np. do 100 km/h,
  • uruchomienie zamka centralnego w samochodzie,
  • wyjazd lub wjazd w strefę zdefiniowaną przez użytkownika na mapie,
  • przekroczenie określonej liczby obrotów silnika na minutę,
  • za mocny nacisk na pedał gazu,
  • brak zapięcia pasów bezpieczeństwa,
  • przekroczenie zadanej, bezpiecznej temperatury oleju.

  To tylko niektóre dane, jakie można odczytać z interfejsu CAN oraz poddać dalszej analizie i wykonać raport. 

 • Dostawcze

  System lokalizacji GPS dla samochodów dostawczych

  W firmach transportowych i dużych przedsiębiorstwach działających w różnych branżach gospodarczych, często wykorzystywana jest flota aut dostawczych. Można zwiększyć jej jakość i efektywność, a jednocześnie wprowadzić usystematyzowany nadzór nad pracą swoich kierowców samochodów dostawczych, dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniach.

  Jeśli dysponujecie Państwo flotą samochodów dostawczych, ta oferta będzie odpowiedzią na Wasze oczekiwania!

  Oferujemy bowiem sprawnie i skutecznie działający System Monitoringu GPS, który możemy Państwu udostępnić. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich przedsiębiorstw posiadających flotę samochodów dostawczych. Wiadomo, że jej posiadanie wymusza oddawanie do dyspozycji swoich pojazdów zatrudnionym kierowcom. Pracodawca nie jest w stanie przy użyciu klasycznych metod kontroli sprawdzić, jak jego pojazdy są wykorzystywane i czy usługi przewozu są realizowane zgodnie z przyjętymi standardami.

  Problemy te likwiduje System Monitoringu GPS. Jak działa?

  Pozwala on na prowadzenie przez całą dobę nadzoru nad lokalizacją wszystkich pojazdów dostawczych, wchodzących w skład uprzednio zdefiniowanej floty. Użytkownik systemu może bez trudu sprawdzić ich stan i status działania, co pozwala sprawować kontrolę nad swoim biznesem bez konieczności angażowania w niego wszystkich swoich sił.

  Dzięki Systemowi Monitoringu GPS kierownik czy właściciel firmy wykorzystującej w swojej działalności samochody dostawcze może:

  • sprawdzić, gdzie aktualnie się znajdują,
  • skontrolować, czy kierowcy nie wyjeżdżają poza zdefiniowaną strefę,
  • sprawdzić, czy kierowcy nie dokonują postoju przez dłuższy czas w miejscach innych, niż wyznaczone strefy dostawcze,
  • kontrolować przez całą dobę, w jaki sposób działają poszczególne auta.

  Dla zwiększenia funkcjonalności systemu warto połączyć go z interfejsem CAN, który gwarantuje użytkownikowi pełen zakres danych dotyczących każdego auta, m.in. informacji o:

  • poziomie paliwa i jego zużyciu,
  • średnim poziomie spalania paliwa,
  • temperaturze oleju,
  • nacisku na pedał gazu,
  • itp.

  Wszystko to sprawia, że będzie można samodzielnie sprawdzić, czy sposób eksploatacji firmowego pojazdu dostawczego jest prawidłowy. Użytkownik może wyrysować trasę i modułem do generowania raportów zweryfikować, czy kierowca przebył ją zgodnie z planem i czy zatrzymywał się tylko w odpowiednich punktach dostawczych. Od razu w systemie widoczne są momenty, w których kierowca nadużywał auta firmowego do własnych, prywatnych celów. Często dzieje się to bez wiedzy i zgody właściciela dostawczaka.

  Nowa funkcja w systemie

  System Monitoringu GPS ma wiele pożytecznych dla klientów opcji, ale wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, rozwijamy w nim aktualnie zupełnie nową, innowacyjną funkcjonalność pod nazwą ECODriving. Pozwala ona określić przez właściciela aut dostawczych normy uznawane przez niego za ekonomiczną jazdę. Na ich podstawie wygeneruje on szczegółowe raporty z tras przejazdu jego kierowców, informujące o ewentualnych przekroczeniach norm. Pozwoli to na wprowadzenie niezbędnych zmian i ostateczne uzyskanie większej oszczędności w zakresie kosztów użytkowania samochodów dostawczych we flocie firmowej.

 • Komunalne

  Zarządzanie flotą pojazdów mechanicznych, zwłaszcza taką, która liczy sobie kilkadziesiąt samochodów, nie jest prostym zadaniem. Wymaga od właściciela przedsiębiorstwa lub poszczególnych menadżerów sporo czasu i pracy oraz bycia wszędzie tam, gdzie jest to konieczne. Nie można się jednak rozdwoić i sprawdzać pracę kierowców, stan i lokalizację samochodów na bieżąco w tradycyjny sposób. Doskonałym rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie naszego systemu monitoringu GPS. Polecamy go między innymi dla wszystkich Państwa, którzy zarządzają flotą pojazdów komunalnych.

  Pojazdy komunalne pod kontrolą

  Z wykorzystaniem naszego systemu monitoringu GPS weryfikacja pracy floty samochodowej stanie się banalnie prosta, a właściciel przedsiębiorstwa komunalnego czy osoba sprawująca nad nim funkcje zarządcze, zyska znacznie więcej czasu na realizację innych swoich zadań, albo po prostu - będzie miała więcej czasu wolnego.

  Na czym to polega?

  Innowacyjny system monitoringu GPS, który pragniemy Państwu zaoferować, może służyć do zarządzania flotą pojazdów komunalnych. Jego bogata funkcjonalność i możliwość indywidualnego dostosowania parametrów lub opcjisprawiają, że idealnie sprawdzi się w gospodarce komunalnej.

  Stosując w praktyce nasz system monitoringu GPS, łącznie z urządzeniami nadawczymi i odbiorczymi, jakie umieszcza się w centrali firmy oraz w poszczególnych pojazdach komunalnych, wraz z nowoczesnym, w pełni intuicyjnym w obsłudze oprogramowaniem, otrzymuje się możliwość prowadzenia stałego, kompleksowego nadzoru nad pracą nie tylko wszystkich pojazdów komunalnych, ale i innych maszyn, które są wykorzystywane w gospodarce komunalnej.

  Funkcjonalność systemu

  Dla potencjalnych użytkowników naszego systemu monitoringu GPS dla samochodów komunalnych najważniejszym elementem naszej oferty będzie rzecz jasna funkcjonalność oferowanego rozwiązania. Przy pomocy udostępnionej Państwu aplikacji można sprawdzać i monitorować bardzo wiele parametrów, między innymi:

  • trasę przejazdu pojazdów,
  • punkty odbioru załadunku ze zdefiniowanych miejsc,
  • zużycie paliwa na trasach i w przypadku włączonego zapłonu na postojach,
  • stanu pojazdu - włączony lub wyłączony,
  • pracy kierowców.

  W sposób czytelny i intuicyjny użytkownik może korzystać z naszych aplikacji i na bieżąco sprawdzać m.in. czy dany pojazd komunalny odwiedził wszystkie wymagane punkty, jakie zostały mu oznaczone na trasach, czy któreś zostały pominięte.

  Po podłączeniu urządzeń zewnętrznych do naszego systemu lokalizacji GPS można sprawić, że będzie on przekazywał dane bez względy na to, czy pojazd pracuje rzeczywiście, czy jego kierowca jedynie jeździ po swojej trasie, ale bez opuszczonej lemieszy.

  Za pośrednictwem oferowanego systemu możliwa jest też kompleksowa kontrola i monitorowanie pracy kierowców. Wystarczy wykorzystać do tego celu dodatkowy czytnik cyfrowy DALLAS lub tachograf. Wtedy system pozwoli na identyfikację kierowcy, który aktualnie prowadzi pojazd komunalny i rozliczenie go z rzeczywiście wykonanej pracy w danym okresie.  

 • Ciężarowe

  W przedsiębiorstwach transportowych, w których wykorzystywana jest cała flota samochodów ciężarowych, bardzo ważne jest optymalne jej wykorzystywanie przez zatrudnionych kierowców. Właściciel takiej firmy nie jest fizycznie w stanie każdego sprawdzać w sposób indywidualny, osobiście. Musiałby cały czas być w pracy, przez 24 godziny na dobę i zjawiać się w kilku miejscach jednocześnie. Samochody ciężarowe powinny być też wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem, bez ich nadmiernego obciążania. Jak to wszystko sprawdzać i sprawnie, na bieżąco lokalizować, gdzie się znajdują i w jaki sposób pracownicy korzystający z nich wykonują swoją pracę?

  Warto zainwestować w nasz system lokalizacji GPS, który posiada bogatą funkcjonalność i sprawdzi się znakomicie w przypadku między innymi różnego typu samochodów ciężarowych.

  Kontroluj pracę kierowców!

  Zarządzaj flotą samochodów ciężarowych

  Oszczędzaj czas i pieniądze

  Jeśli jesteście Państwo posiadaczami firmy dysponującej flotą samochodów ciężarowych, nasz system lokalizacji GPS jest dedykowany właśnie dla Was. Dzięki niemu możecie zdecydowanie ułatwić sobie wykonywanie codziennych zadań zawodowych, zwłaszcza w sferze efektywnego zarządzania i kontrolowania pracy kierowców.

  Co możecie Państwo zyskać?

  Dzięki korzystaniu z systemu lokalizacji GPS w przypadku flot samochodów ciężarowych, nasi klienci mogą:

  • na bieżąco śledzić pozycję samochodów ciężarowych wyposażonych w nadajniki GPS,
  • sprawdzać stan poszczególnych pojazdów,
  • korzystać z funkcji specjalistycznych, w tym kontroli i analiz zużycia paliwa przez poszczególne pojazdy,
  • odczytywać z tachografu rzeczywisty czas pracy kierowców, co pozwala na wypracowanie oszczędności czasu i pieniędzy.

  Nasz system można w szybki sposób połączyć w interfejs CAN, pozwalający na sczytanie wszystkich szczegółowych danych dotyczących każdego samochodu ciężarowego. Warto przy tym nadmienić, że większość współczesnych ciągników siodłowych posiada taki interfejs. Umożliwia on sprawdzanie takich danych jak przebieg samochód ciężarowego, nacisk na oś, temperatura pracy silnika, temperatura oleju, nacisk na pedał gazu i tym podobne.

  System lokalizacji GPS jaki możemy Państwu zaoferować jest idealnym rozwiązaniem dla każdego właściciela firmy transportowej z flotą pojazdów ciężarowych. Będzie on mógł uzyskać większą efektywność i wydajność swojej floty.

  Funkcjonalność ECODriving

  Aktualnie wciąż rozwijamy nasz system kontroli GPS i wprowadzamy do niego zupełnie nową funkcjonalność pod nazwą ECODriving, która pozwala na określanie norm, które klient uznaje za ekonomiczne w czasie jazdy. Na ich podstawie system umożliwi wygenerowanie szczegółowych raportów, które wskażą ewentualne przekroczenia norm przez kierowców w czasie wykonywania ich pracy.

Wyświetlono 1 - 12 z 22 produktów
 • SKU: PRIME-1300
  9 Recenzje
  0 1 2 3 4 (6)

  1 099,00 zł

  849,00 zł

 • SKU: PRIME-2000
  9 Recenzje
  0 1 2 3 4 (6)

  1 299,00 zł

  949,00 zł

 • SKU: PRIME-10400
  9 Recenzje
  0 1 2 3 4 (7)

  2 049,00 zł

  1 749,00 zł

 • SKU: GPS z Wi-Fi
  0 1 2 3 4 (7)

  1 299,00 zł

 • SKU: PRIME-1300 osobowe
  0 1 2 3 4 (3)

  1 099,00 zł

  849,00 zł

 • SKU: GPS - 12 miesięcy – EUROPA
  5 Recenzje
  0 1 2 3 4 (2)

  349,00 zł

 • SKU: Micro7 GPS Tracker
  0 1 2 3 4 (4)

  997,00 zł

  NOWOŚĆ
 • SKU: BOND MINI
  0 1 2 3 4 (6)

  1 399,00 zł

 • SKU: 911 prime
  0 1 2 3 4 (6)

  999,00 zł

 • SKU: GPS - 1 miesiąc - POLSKA
  5 Recenzje
  0 1 2 3 4 (3)

  35,00 zł

 • SKU: Golo CarCare 4
  0 1 2 3 4 (6)

  999,00 zł

  NOWOŚĆ
 • SKU: Zestaw zasilający GPS
  0 1 2 3 4 (4)

  899,00 zł