Monitoring Komputera

Chcesz wiedzieć, co Twoi pracownicy robią w pracy? Masz podejrzenia w stosunku do swojego partnera, że zdradza Cię online w serwisach randkowych lub społecznościowych? Możesz przekonać się, jaka jest prawda korzystając z urządzeń detektywistycznych które zapewniają monitoring komputerów. Są to niewielkie urządzenia w formie pendrive`ów, które po...

Chcesz wiedzieć, co Twoi pracownicy robią w pracy? Masz podejrzenia w stosunku do swojego partnera, że zdradza Cię online w serwisach randkowych lub społecznościowych? Możesz przekonać się, jaka jest prawda korzystając z urządzeń detektywistycznych które zapewniają monitoring komputerów. Są to niewielkie urządzenia w formie pendrive`ów, które pozwalają na dyskretne i skuteczne zapisywanie wszystkich aktywności podejmowanych przez użytkownika monitorowanego komputera. Programy i urządzenia służące do śledzenia tego, co robią użytkownicy danego komputera pozwalają na zapisywanie zrzutów ekranu co kilka sekund i na archiwizowanie pełnej historii pracy. Mogą blokować wyświetlanie wybranych stron internetowych, uruchamianie aplikacji, gier i programów. Będą służyły pracodawcom,rodzicom w celu kontroli rodzicielskiej i innym w biurze, w szkole czy we własnym domu. Takie urządzenia i programy pozwalające na monitoring komputera są proste w użyciu i dają natychmiastowe efekty w postaci informacjizapisywanych lub wysyłanych na adres e-mail monitorującego.

Wyróżnić można dwa rodzaje mechanizmów monitorowania komputerów:

·         Dyskretny program do monitoringu komputera - pozwala na zdalną kontrolę komputera, monitorowanie na bieżąco wiadomości mailowych, wiadomości na komunikatorach internetowych i w portalach społecznościowych. Umożliwia nagrywanie dźwięku z otoczenia komputera i wykonywanie zdjęć z kamerki internetowej. Daje opcję zapisu treści wyświetlanych na ekranie oraz wpisywanych wyrażeń na klawiaturze.

·         Komputerowy szpieg tekstu Flash USB WiFi - w pełni funkcjonalny, łatwy w użyciu szpieg tekstu pozwalający na wszechstronną kontrolę wybranego komputera. Pozwala na monitoring e-maili oraz komunikatorów internetowych. Dzięki temu, że jest wyposażony w funkcję Wi-Fi można przesyłać za jego pomocą dane bezpośrednio na adres e-mailowy. Zapisuje wyrażenia wpisywane na klawiaturze. To dyskretny kontroler komputerów i element efektywnej kontroli rodzicielskiej komputerów domowych.

Więcej
Wyświetlono 1 - 2 z 2 produktów