Urządzenia podsłuchowe GSM

Profesjonalny podsłuch linii telefonicznej możliwy jest dzięki zastosowaniu urządzeń krótkofalowych, średniofalowych, długofalowych oraz ultrakrótkofalowych. Na rynku dostępny jest szeroki wybór urządzeń podsłuchowych, które w głównej mierze wykorzystywane są przez zawodowych detektywów. Różnego rodzaju nadajniki podsłuchowe oferuje również nasz...

Profesjonalny podsłuch linii telefonicznej możliwy jest dzięki zastosowaniu urządzeń krótkofalowych, średniofalowych, długofalowych oraz ultrakrótkofalowych. Na rynku dostępny jest szeroki wybór urządzeń podsłuchowych, które w głównej mierze wykorzystywane są przez zawodowych detektywów. Różnego rodzaju nadajniki podsłuchowe oferuje również nasz sklep detektywistyczny. Wrocław to miasto, gdzie można zapoznać się z nimi w sklepie stacjonarnym. Prowadzimy także sprzedaż internetową. Oferowane przez nas urządzenia podsłuchowe nadają się do zamontowania w pomieszczeniach biurowych, mieszkalnych, obiektach użytku publicznego czy w samochodach. To technologicznie mocno zawansowane rozwiązania. Dzięki podsłuchom GSM można w skuteczny, a zarazem dyskretny sposób śledzić konwersacje telefoniczne pomiędzy różnymi użytkownikami. Każdy nadajnik podsłuchowy to urządzenie najwyższej klasy i służy do wytwarzania energii elektromagnetycznej wielkiej częstotliwości. Łączność odbywa się za pomocą fal radiowych. Składa się z generatora drgań elektrycznych, wzmacniacza małej częstotliwości i wzmacniacza dużej częstotliwości, specjalnego modulatora, który dokonuje modulacji. W komplecie są także urządzenia pomocnicze takie jak zasilacz i przyrządy rozrządcze.

Nadajniki podsłuchowe – kwarcowe i inne

Jeśli rozważasz podsłuchiwanie rozmów telefonicznych, to zaoferować możemy szeroki wybór nadajników podsłuchowych. Przykładem są chociażby nadajniki kwarcowe, których nie są w stanie wykryć zwykłe odbiorniki radiowe. Ich zaletą jest również to, że mają wyjątkowo długi czas operacyjny – podczas naszej nieobecności mogą monitorować bezpieczeństwo mieszkania czy firmy.

Prowadzony przez nas detektywistyczny sklep oferuje także doradztwo techniczne w zakresie montażu podsłuchu linii telefonicznej.

Zapraszamy do naszego sklepu detektywistycznego we Wrocławiu, gdzie również można zaopatrzyć się w podsłuchy GSM. To urządzenia telewizyjne i radiokomunikacyjne, dedykowane zarówno profesjonalnym detektywom, jak i amatorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w zakresie szpiegostwa. Nie wiesz, jaki podsłuch GSM będzie najlepszy? Służymy pomocą!

Więcej
Wyświetlono 1 - 12 z 25 produktów
 • SKU: DYKTAFON CYFROWY 8GB VOS
  9 Recenzje

  349,00 zł

 • SKU: DYKTAFON 8GB WCR
  4 Recenzje

  185,00 zł

 • SKU: Mini podsłuch LBS A8
  10 Recenzje

  349,00 zł

 • SKU: Edic mini Tiny+ A77 HQ
  3 Recenzje

  1 999,00 zł

 • SKU: Edic mini Tiny+ B76-150HQ
  3 Recenzje

  1 899,00 zł

 • SKU: Colibri-SD
  3 Recenzje

  8 599,00 zł

 • SKU: myszka GSM P1000
  4 Recenzje

  269,00 zł

 • SKU: DT-05 szpieg
  13 Recenzje

  299,00 zł

 • SKU: VIP-1280 kamera
  6 Recenzje

  239,00 zł

 • SKU: DYKTAFON 8GB Q6
  4 Recenzje

  359,00 zł

 • SKU: GX-220 podsłuch
  4 Recenzje

  399,00 zł

 • SKU: Edic Mini Tiny B-47 300h
  1 Recenzje

  1 999,00 zł