Wykrywacze podsłuchów

Mój Szpieg to detektywistyczny sklep, który specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju rozwiązań w zakresie m.in. wychwytywania podsłuchów, kamer bezprzewodowych i radiowych, telefonów komórkowych oraz innych nadajników radiowych. Zarówno zawodowym detektywom, jak i innym osobom zaproponować możemy m.in. wykrywacze podsłuchu oraz kamer, które ...

Mój Szpieg to detektywistyczny sklep, który specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju rozwiązań w zakresie m.in. wychwytywania podsłuchów, kamer bezprzewodowych i radiowych, telefonów komórkowych oraz innych nadajników radiowych. Zarówno zawodowym detektywom, jak i innym osobom zaproponować możemy m.in. wykrywacze podsłuchu oraz kamer, które wykorzystywane są do profesjonalnego szpiegowania. Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii są to urządzenia podsłuchowe, które w skuteczny sposób pomagają rozwiązać temat inwigilacji. Dzięki wykrywaczom podsłuchów w efektywny sposób można wykryć podsłuchy GSM, radiowe oraz nadajniki kwarcowe. To sprzęt, który produkowany jest z najwyższej jakości materiałów. Posiada wytrzymałą, solidną obudowę, dzięki czemu działać może niezawodnie i bezawaryjnie nawet w najtrudniejszych warunkach.

Innowacyjne i kompatybilne

Kompaktowe i nieduże nadajniki podsłuchowe można łatwo przenosić i bezproblemowo umieszczać np. wewnętrznej części marynarki.

Większość wykrywaczy podsłuchów, które ma w sprzedaży nasz sklep detektywistyczny we Wrocławiu, wyposażona jest również w dodatkowe innowacyjne funkcje, dzięki którym możliwa jest filtracja sygnałów zakłócających. Oprócz tego w bezproblemowy sposób pozwalają na analizę zgromadzonych danych. To urządzenia, które ponadto ułatwiają szybko i sprawnie wykryć nadajnik wysyłający sygnał. W naszej ofercie dostępny są m.in. sprzęt, z pomocą którego można wychwycić urządzenia niewykryte przez tradycyjne modele.

W biurach, mieszkaniach, instytucjach publicznych, sklepach oraz innych miejscach prywatnego czy ogólnego użytku, gdzie mogą być zamontowane urządzenia podsłuchowe w przedmiotach, z których korzysta się na co dzień można wykorzystać wykrywacze podsłuchów. I tym samym zyskać ochronę własnej prywatności.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu detektywistycznego z Wrocławia, którą prezentujemy na naszej stronie internetowej. Znajdą w niej Państwo urządzenia o różnym stopniu zaawansowania w atrakcyjnych cenach.

Więcej
Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów
 • SKU: Wykrywacz podsłuchów CC-310
  4 Recenzje

  429,00 zł

 • SKU: FC SC-1 PLUS
  9 Recenzje

  999,00 zł

 • SKU: RAKSA 120 iDet
  3 Recenzje

  3 490,00 zł

 • SKU: GSM MFP-8000
  3 Recenzje

  7 799,00 zł

 • SKU: Wykrywacz podsłuchów CC-309
  5 Recenzje

  389,00 zł