Alkomaty

6 lat gwarancji, 6 lat spokoju użytkowania alkomatu!

Udzielamy wieloletniej gwarancji na sprzedawane przez nas alkomaty, co jest najlepszym potwierdzeniem tego, że jesteśmy pewni ich wysokiej jakości i stabilności działania przez kolejne 6 lat od chwili zakupu!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze testery trzeźwości, które z powodzenie...

6 lat gwarancji, 6 lat spokoju użytkowania alkomatu!

Udzielamy wieloletniej gwarancji na sprzedawane przez nas alkomaty, co jest najlepszym potwierdzeniem tego, że jesteśmy pewni ich wysokiej jakości i stabilności działania przez kolejne 6 lat od chwili zakupu!

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepsze testery trzeźwości, które z powodzeniem spełnią oczekiwania zarówno wysoce wymagających użytkowników prywatnych, jak i klientów firmowych i instytucjonalnych. Są to w przeważającej mierze alkomaty, których czułość sensora i funkcjonalność śmiało może być porównywalna z testerami wykorzystywanymi przez funkcjonariuszy policji. Wiele z naszych propozycji alkomatów to testery zaawansowane pod względem technicznym, które triumfowały wielokrotnie w testach organizowanych przez czasopisma motoryzacyjne.

Wydłużony okres gwarancyjny

Nasz sklep udziela aż 6-letniej gwarancji na alkomaty wyposażone w czujnik elektrochemiczny. Mamy pewność, że będą one poprawnie działać i odpowiadać oczekiwaniom klientów. W tej kategorii urządzeń testujących trzeźwość, znajdziecie Państwo wyłącznie testery najwyższej klasy, które dają wysoką precyzję wyników i ich powtarzalność za każdym razem. Nie musicie zamartwiać się tym, że alkomat nagle przestanie działać w najmniej odpowiednim momencie, a Wy zostaniecie w jednej chwili pozbawieni możliwości wykonania pomiaru. Jeśli rzeczywiście urządzenie odmówiłoby posłuszeństwa, gwarantujemy jego naprawę w możliwie jak najkrótszym czasie, w ramach wieloletniej gwarancji.

Uwaga!

Wydłużony okres gwarancji obejmuje wszystkie alkomaty z niniejszej kategorii, a dodatkowo zapewniamy Państwu 3-letnią gwarancję na sensor elektrochemiczny, pod warunkiem dokonywania przez klienta kalibracji urządzenia, z częstotliwością zgodną z zaleceniami producenta.

Naprawy w ramach gwarancji

W przypadku gdy w okresie trwania 6-letniej gwarancji na zakupiony u nas alkomat, ulegnie on awarii, dokonujemy bezpłatnych napraw gwarancyjnych. Jednocześnie prowadzimy serwis alkomatów dla każdego klienta, z terenu całego kraju, zwłaszcza dla osób, które zakupiły u nas w dowolnym czasie alkomat z wydłużonym okresem gwarancyjnym.

Po zgłoszeniu problemu z alkomatem i przekazaniu urządzenia do serwisu na zasadach gwarancji, nasi wykwalifikowani pracownicy przeprowadzą jego drobiazgową diagnostykę, która pozwoli wykazać, w czym tkwi problem. Następnie dokonamy naprawy, skalibrujemy alkomat, jeśli jest taka potrzeba oraz oddamy finalnie do rąk własnych właściciela, korzystając z opcji przesyłki poleconej.

Jakość alkomatów policyjnych

Jeśli zależy Państwu na pewności pomiaru i wiarygodności wyników, powinniście wybrać nasze urządzenia testujące poziom stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu. Ich jakość wykonania i funkcjonowania jest w pełni porównywalna z cechami alkomatów pozostających na wyposażeniu funkcjonariuszy policji. Użytkownik może mieć pewność, że wskazania testera są w pełni zgodne z rzeczywistym stanem trzeźwości badanej osoby.

Czujnik elektrochemiczny sercem urządzenia

Tym, co zdecydowanie wyróżnia oferowane przez nas alkomaty z 6-letnim okresem gwarancji, jest sensor elektrochemiczny. To nowoczesne czujniki, które odpowiadają za dokładność realizowanych pomiarów poziomu stężenia alkoholu w wydychanym przez użytkownika powietrzu. Alkomaty zakupione w naszym sklepie gwarantują w 99 proc. przypadków taki sam odczyt wyników, jak alkomat Policji, a przy tym dostępne są w znacznie niższej, atrakcyjnej dla klientów indywidualnych cenie.

Gwarancja jakości

Nawet jeśli po zakupie jednego z naszych alkomatów i po jego przetestowaniu okaże się, że klient nie będzie w 100 procentach zadowolony z nabytego urządzenia, zawsze będzie mógł go zwrócić do naszego sklepu. Nie poniesie przy tym żadnych negatywnych konsekwencji, a z naszej strony otrzyma zwrot kosztów przesyłki zwrotnej. Jesteśmy w stanie udzielić Państwu takiej gwarancji, ponieważ mamy głębokie przekonanie o tym, że nasze urządzenia spełnią Wasze oczekiwania i sytuacja ze zwrotem alkomatu do sklepu w ogóle nie będzie miała miejsca. Dostarczamy klientom w pełni działający sprzęt, skalibrowany i gotowy do wykonywania pomiarów.

Co otrzymujecie w zamian?

Kupując alkomat z kategorii urządzeń testujących z 6-letnią gwarancją, w niniejszej kategorii sprzedażowej, otrzymujecie Państwo:

  • doskonałe urządzenie, o jakości dokonywania pomiarów porównywalnej z alkomatem policyjnym,

  • alkomat z sensorem elektrochemicznym,

  • profesjonalny serwis alkomatów, w tym zdiagnozowanie nieprawidłowości działania, wymianę sensorów i wymianę płyty głównej w alkomacie,

  • kalibrację,

  • spokój korzystania z testera w ciągu długiego okresu gwarancyjnego.

Nawet nagła awaria alkomatu nie pociągnie za sobą z goła żadnych kosztów dodatkowych. Wystarczy wysłać pocztą alkomat do serwisu, a my w krótkim czasie przekażemy do klienta działające, skalibrowane urządzenie, naprawione w ramach gwarancji, z zachowaniem należytej staranności. Dołączamy do naszych alkomatów sprzedawanych klientom „Certyfikat Kalibracji Alkomatu”, który dokumentuje świadectwo jakości jego działania.

Więcej
Wyświetlono 1 - 12 z 25 produktów