Kamery Szpiegowskie

Nasz sklep detektywistyczny jest miejscem, w którym można zaopatrzyć się w wiele nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń do szpiegowania. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom rejestrowania obrazu i dźwięku odbywa się w dyskretny oraz bezpieczny sposób. Mikro kamery szpiegowskie, które posiadamy w asortymencie, to urządzenia,...

Nasz sklep detektywistyczny jest miejscem, w którym można zaopatrzyć się w wiele nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń do szpiegowania. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom rejestrowania obrazu i dźwięku odbywa się w dyskretny oraz bezpieczny sposób. Mikro kamery szpiegowskie, które posiadamy w asortymencie, to urządzenia, które dają możliwość podglądu za pomocą Wi-Fi. Większość modeli posiada bowiem wbudowany moduł z Internetem. Tym samym są to urządzenia, które można montować w miejscach pozbawionych Internetu bezprzewodowego. Wiele dostępnych kamer ma też detektor ruchu – to specjalny czujnik, który wykrywając ruch, automatycznie inicjuje nagrywanie. Wszystkie dane zapisywane są na specjalnych, wymiennych karach pamięci. W mikro kamerach szpiegowskich nie trzeba też instalować jakiś specjalnych sterowników. Obsługiwane są zazwyczaj za pomocą pilota.

Bezpieczeństwo w domu i w firmie

Nowoczesne mikro kamery szpiegowskie z naszego sklepu detektywistycznego z Wrocławia sprawdzą się m.in. w biurze, mieszkaniu, domu, magazynie czy sklepie. Korzystając z nich, można ustrzec się przed nieproszonymi gośćmi podczas naszej nieobecności w domu czy w firmie, podejrzeć pracę opiekunki do dziecka czy pracowników podczas wykonywania swoich obowiązków służbowych. Sama instalacja kamer nie jest skomplikowana. Umieszcza się je bowiem w przedmiotach codziennego użytku. Mogą również je imitować. Przykładem tego ostatniego rozwiązania jest chociażby kamera w czujniku dymu. Cechuje je wysoka rozdzielczość obrazu oraz dźwięku rejestrowanego z otoczenia. Poza kamerą w czujniku dymu oferujemy także m.in. szpiegowski budzik, długopis z kamerą, okulary, kluczyk do samochodu, brelok, pendrive oraz wiele innych pomysłowych gadżetów.

Z mikro kamer szpiegowskich, które posiadamy w sprzedaży, korzystają służby mundurowe, profesjonaliści z branży detektywistycznej, jak i osoby prywatne. W każdej chwili można wysłać do nas zapytanie w kwestii dowolnego ze sprzedawanych produktów. Odpowiedzą na nie specjaliści. Wrocław jest miastem, gdzie prowadzimy sprzedaż zarówno tradycyjną, jak i online. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami, które przygotowaliśmy dla osób zainteresowanych produktami do szpiegowania.

Więcej
Wyświetlono 1 - 12 z 46 produktów
 • SKU: MINI KAMERA PLUSKWA INSTALACYJNA
  10 Recenzje

  329,00 zł

 • SKU: ZEGAREK NX-70
  10 Recenzje

  549,00 zł

  399,00 zł

 • SKU: G-007
  4 Recenzje

  229,00 zł

  209,00 zł

 • SKU: MINI KAMERA HD WIFI
  12 Recenzje

  449,00 zł

 • SKU: DVR-V26
  4 Recenzje

  469,00 zł

 • SKU: DVR-V9
  3 Recenzje

  379,00 zł

 • SKU: MINI KAMERA RADIATOR
  10 Recenzje

  439,00 zł

 • SKU: CZUJKA DYMU JA335A
  9 Recenzje

  329,00 zł

 • SKU: okulary V11 HD
  4 Recenzje

  329,00 zł

 • SKU: okulary szpiegowskie V15
  3 Recenzje

  529,00 zł

 • SKU: NX-86
  10 Recenzje

  369,00 zł

 • SKU: Kamera instalacyjna NX-820
  4 Recenzje

  499,00 zł