Odzyskiwanie Danych

Komputer jest narzędziem, którym coraz więcej ludzi na całym świecie posługuje się na co dzień. Służy do pracy, zabawy, nauki i do wielu innych rzeczy. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele wiadomości zapisujemy w postaci cyfrowej na dysku swojego komputera. Są to nie tylko pliki zdjęć i filmów z wakacji, ale i ważne informacje dotyczące ko...

Komputer jest narzędziem, którym coraz więcej ludzi na całym świecie posługuje się na co dzień. Służy do pracy, zabawy, nauki i do wielu innych rzeczy. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wiele wiadomości zapisujemy w postaci cyfrowej na dysku swojego komputera. Są to nie tylko pliki zdjęć i filmów z wakacji, ale i ważne informacje dotyczące kont bankowych, poczta elektroniczna z korespondencją służbową lub dokumenty. Awaria komputera, atak hakerski lub wirusy i robaki internetowe mogą doprowadzić do całkowitej utraty danych zapisanych w komputerze.

Na szczęście, takie sytuacje nie muszą oznaczać katastrofy. Można je odzyskać, zlecając taką usługę fachowcom. Nasza firma jest stosunkowo młodą instytucją w dziedzinie odzyskiwania danych, choć nieobce są nam zaawansowane techniki programistyczne. Dysponujemy specjalistyczną wiedzą, która pozwala nam na: 
- odzyskiwanie danych z dysków twardych komputerów stacjonarnych i przenośnych,
- odzyskiwanie danych z karty pamięci
- odzyskiwanie z pendrive
- odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych i innych urządzeń.

Nasi pracownicy posługują się biegle językiem angielskim, co ułatwia nam pracę w zakresie odzyskiwania danych. Pragniemy zaznaczyć, że Stany Zjednoczone są najważniejszym ośrodkiem w tej dziedzinie, a najbardziej skomplikowane sprawy konsultujemy z wysokiej klasy, doświadczonymi specjalistami zza oceanu.

Opłata za efekty

Nie musicie Państwo martwić się, że zapłacicie za usługę, która nie przyniesie spodziewanych efektów. Nie pobieramy opłaty przedwstępnej przy wykonywaniu usługi odzyskiwania danych. Naszą podstawową zasadą jest to, że nie stosujemy żadnych ukrytych kosztów, a klient płaci tylko w przypadku powodzenia w wykonywanych pracach nad odzyskaniem jego danych.

Niezobowiązująca, darmowa diagnoza

Diagnostykę sprzętu i wskazanie tego, czy w ogóle będziemy w stanie pomóc naszemu klientowi, wykonujemy bezpłatnie. Jeśli okaże się, że można odzyskać Państwa dane, to do klienta należy decyzja, czy skorzystać z usługi, czy też się z niej wycofać. Nasi specjaliści przeprowadzą konsultację z klientem i ocenią stopień skomplikowania problemu.

Więcej
Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów
 • SKU: ODZYSKIWANIE DANYCH Z TELEFONÓW
  1 Recenzje

  699,00 zł

 • SKU: Odzyskiwanie Wideorejestrator
  1 Recenzje

  600,00 zł

 • SKU: ODZYSKIWANIE DANYCH Z PENDRIVE
  1 Recenzje

  599,00 zł

 • SKU: ODZYSKIWANIE DANYCH KART
  1 Recenzje

  399,00 zł

 • SKU: ODZYSKIWANIE DANYCH HDD
  3 Recenzje

  899,00 zł