Ciężarowe

W przedsiębiorstwach transportowych, w których wykorzystywana jest cała flota samochodów ciężarowych, bardzo ważne jest optymalne jej wykorzystywanie przez zatrudnionych kierowców. Właściciel takiej firmy nie jest fizycznie w stanie każdego sprawdzać w sposób indywidualny, osobiście. Musiałby cały czas być w pracy, przez 24 godziny na dobę i zja...

W przedsiębiorstwach transportowych, w których wykorzystywana jest cała flota samochodów ciężarowych, bardzo ważne jest optymalne jej wykorzystywanie przez zatrudnionych kierowców. Właściciel takiej firmy nie jest fizycznie w stanie każdego sprawdzać w sposób indywidualny, osobiście. Musiałby cały czas być w pracy, przez 24 godziny na dobę i zjawiać się w kilku miejscach jednocześnie. Samochody ciężarowe powinny być też wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem, bez ich nadmiernego obciążania. Jak to wszystko sprawdzać i sprawnie, na bieżąco lokalizować, gdzie się znajdują i w jaki sposób pracownicy korzystający z nich wykonują swoją pracę?

Warto zainwestować w nasz system lokalizacji GPS, który posiada bogatą funkcjonalność i sprawdzi się znakomicie w przypadku między innymi różnego typu samochodów ciężarowych.

Kontroluj pracę kierowców!

Zarządzaj flotą samochodów ciężarowych

Oszczędzaj czas i pieniądze

Jeśli jesteście Państwo posiadaczami firmy dysponującej flotą samochodów ciężarowych, nasz system lokalizacji GPS jest dedykowany właśnie dla Was. Dzięki niemu możecie zdecydowanie ułatwić sobie wykonywanie codziennych zadań zawodowych, zwłaszcza w sferze efektywnego zarządzania i kontrolowania pracy kierowców.

Co możecie Państwo zyskać?

Dzięki korzystaniu z systemu lokalizacji GPS w przypadku flot samochodów ciężarowych, nasi klienci mogą:

 • na bieżąco śledzić pozycję samochodów ciężarowych wyposażonych w nadajniki GPS,
 • sprawdzać stan poszczególnych pojazdów,
 • korzystać z funkcji specjalistycznych, w tym kontroli i analiz zużycia paliwa przez poszczególne pojazdy,
 • odczytywać z tachografu rzeczywisty czas pracy kierowców, co pozwala na wypracowanie oszczędności czasu i pieniędzy.

Nasz system można w szybki sposób połączyć w interfejs CAN, pozwalający na sczytanie wszystkich szczegółowych danych dotyczących każdego samochodu ciężarowego. Warto przy tym nadmienić, że większość współczesnych ciągników siodłowych posiada taki interfejs. Umożliwia on sprawdzanie takich danych jak przebieg samochód ciężarowego, nacisk na oś, temperatura pracy silnika, temperatura oleju, nacisk na pedał gazu i tym podobne.

System lokalizacji GPS jaki możemy Państwu zaoferować jest idealnym rozwiązaniem dla każdego właściciela firmy transportowej z flotą pojazdów ciężarowych. Będzie on mógł uzyskać większą efektywność i wydajność swojej floty.

Funkcjonalność ECODriving

Aktualnie wciąż rozwijamy nasz system kontroli GPS i wprowadzamy do niego zupełnie nową funkcjonalność pod nazwą ECODriving, która pozwala na określanie norm, które klient uznaje za ekonomiczne w czasie jazdy. Na ich podstawie system umożliwi wygenerowanie szczegółowych raportów, które wskażą ewentualne przekroczenia norm przez kierowców w czasie wykonywania ich pracy.

Więcej
Wyświetlono 1 - 8 z 8 produktów
 • SKU: GPS - 1 miesiąc – EUROPA

  35,00 zł

 • SKU: PRIME-1300
  10 Recenzje

  1 099,00 zł

 • SKU: PRIME-10400
  10 Recenzje

  2 049,00 zł

 • SKU: Zestaw zasilający GPS
  3 Recenzje

  899,00 zł

 • SKU: PRIME-2000
  10 Recenzje

  1 299,00 zł

 • SKU: GL200 lokalizator

  1 199,00 zł

 • SKU: Adapter GPS do samochodu
  3 Recenzje

  119,00 zł

 • SKU: Obudowa hermetyczna GPS
  8 Recenzje

  139,00 zł