Alkomat Drager Alcotest 9510 niemiecka marka!

15 866,00 zł brutto

Alcotest 9510

Nowy produkt

5 Produkty

Alkomat Drager Alcotest 9510 jest profesjonalnym, wysoce zaawansowanym, precyzyjnym przyrządem służącym do dokonywania dokładnych pomiarów alkoholu w wydychanym powietrzu.

Więcej szczegłów

Alkomat Drager Alcotest 9510Alkomat Drager Alcotest 9510 jest profesjonalnym, wysoce zaawansowanym, precyzyjnym przyrządem służącym do dokonywania dokładnych pomiarów alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest zaawansowanym urządzeniem dwuczujnikowym, spełniającym najwyższe standardy w kategorii alcotestów. Posiada nowoczesną konstrukcję oraz łatwy w użyciu dotykowy wyświetlacz graficzny. Wyposażony został w różne złącza do komunikacji z urządzeniami zewnętrznymi, m.in. z drukarką.

Wśród zalet alkomatu Drager 9510 wymienia się

opis.png  •        Precyzyjne pomiary stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu, dzięki wykorzystaniu technologii pomiarowej na najwyższym poziomie. Alkomat 9510 podczas wykonywania każdego pojedynczego badania analizuje i kwalifikuje w sposób ilościowy zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu dzięki wykorzystaniu dwóch różnych i niezależnych względem siebie technologii: spektroskopii IR i technologii komórki elektrochemicznej.

  •        Wygodna, intuicyjna obsługa urządzenia z wykorzystaniem ekranu dotykowego - przyrząd ma wysokiej rozdzielczości, dotykowy ekran LCD ciekłokrystaliczny oraz wirtualną klawiaturę. Pokazuje użytkownikowi w pełni zrozumiałe i kompletne komunikaty tekstowe, podpowiadając, jak obsługiwać przyrząd.

  •        Możliwość obsługi i instalacji alkomatu Drager 9510 w dowolnej pozycji - pionowej lub poziomej.

  •        Możliwość wykonania wydruku wszystkich danych - urządzenie Drager 9510 wyposażone jest w wewnętrzną drukarkę, która pozwala na wykonanie wydruku wszystkich pożądanych przez użytkownika danych w miejscu sprawdzania, m.in. na wydruku znajdzie się:

o   data pomiaru,

o   czas pomiaru,

o   wynik,

o   jednostka miary,

o   numer urządzenia w rejestrze.

Wytrzymała obudowa, co powoduje, że alkomat Drager Alcotest 9510 jest przystosowany do wykonywania pomiarów w zastosowaniach mobilnych i stacjonarnych.

  •        Możliwość dokonania niezależnej analizy IR powietrza, dzięki czemu uzyskuje się pewność, że system IR jest wyzerowany przed każdym sprawdzeniem oddechu. Do wykonania kontrolnego odczytu pomiar jest realizowany z wykorzystaniem powietrza otoczenia komory absorpcyjnej.

  •        Wyposażenie alkomatu w złącza do zadań związanych z komunikacją, dzięki czemu alcotest 9510 można łatwo go podłączyć do zdalnego komputera głównego lub innych urządzeń , w tym do drukarki, modemu i sieci Ethernet.

  •        Przyrząd może drukować poza tym wszystkie pomiary i uzyskane dane włącznie z wykresami, z wykorzystaniem drukarki wewnętrznej lub zewnętrznej.

 

Oceń 
2017-08-18

Alkomat Drager Alcotest 9510 niemiecka marka!

Idealny alkomat do wykonywania profesjonalnych alcotestów. Najwyższa półka, polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat Drager Alcotest 9510 niemiecka marka!

Alkomat Drager Alcotest 9510 niemiecka marka!

Alkomat Drager Alcotest 9510 jest profesjonalnym, wysoce zaawansowanym, precyzyjnym przyrządem służącym do dokonywania dokładnych pomiarów alkoholu w wydychanym powietrzu.

Akcesoria

Mouseover Zoom loading...