Alkomat Drager 3820 policyjny sensor

996,00 zł brutto

Alkomat Drager 3820

Nowy produkt

1000 Produkty

Urządzenie świetnie sprawdzi się w firmach, do badania trzeźwości pracowników, zwłaszcza kierowców zawodowych, jak i w zakładach opieki, czy w szpitalach i ośrodkach społecznych.

Więcej szczegłów

Alkomat Drager 3820 - Policyjny Pomiar

opis.png

Oferujemy znakomity Alkomat Drager 3820. Jest to nowość w naszym asortymencie. Model alkomatu Drager 3820 został wyposażony w sprawdzony, polecany nawet przez Policję, czujnik elektrochemiczny marki Dräger, cieszącej się renomą w branży testerów trzeźwości. Intuicyjna obsługa, szybki i precyzyjny pomiar dokonywany za pośrednictwem tego urządzenia sprawiają, że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Sterowanie wszystkimi funkcjami alkomatu odbywa się przy użyciu jednego, centralnego przycisku. Tym, co zdecydowanie wyróżnia alkomat Drager 3820 na tle innych, podobnych urządzeń jest to, że prócz komunikatów graficznych i tekstowych, które widoczne są na wyświetlaczu testera, ma on również komunikaty akustyczne.

Dla odpowiedzialnych kierowców i nie tylko

Alkomat Drager 3820 jest adresowany przez producenta i przez nas, jako jego sprzedawców, do wszystkich osób, którym zależy na dokonywaniu natychmiastowych, dokładnych pomiarów trzeźwości. Urządzenie pozwoli m.in. odpowiedzialnym kierowcom na zbadanie zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Szybko i skutecznie upewnią się, czy mogą siąść za kierownicą samochodu i wyruszyć w podróż.

Urządzenie świetnie sprawdzi się w firmach, do badania trzeźwości pracowników, zwłaszcza kierowców zawodowych, jak i w zakładach opieki, czy w szpitalach i ośrodkach społecznych. Warto podkreślić, że w budowie alkotestera Drager 3820 zastosowano precyzyjną technikę pomiarową, dokładnie taką, jakiej na co dzień używają funkcjonariusze policji. Rocznie czujniki elektrochemiczne w alkomatach potrafią podołać wykonaniu ponad 30 milionów testów na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu.

Gwarancja skuteczności i precyzji działania

Decydując się na zakup alkomatu marki Dräger możecie mieć Państwo pewność, że uzyskacie produkt najwyższej jakości. Warto podkreślić, że producent ten już od ponad 60 lat wiedzie prym w konstruowaniu i dostawie urządzeń służących do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Jest liderem, który dostarcza swoje urządzenia dla Policji i zakładów przemysłowych, a odbiorcy docelowi są w pełni usatysfakcjonowani z alkotesterów, które noszą znak marki Drager. Kluczem do sukcesu w tychże urządzeniach jest technologia pomiarowa. Została ona zastosowana również w Alcotest® 3820. Wykorzystywana jest ona również w urządzeniach do precyzyjnych pomiarów alkoholu w wdychanym powietrzu, które znajdują się na co dzień na wyposażeniu funkcjonariuszy policji.

Dzięki alkomatowi Drager 3820 nigdy nie staniemy w obliczu sytuacji, że nasz alkomat zepsuje się i nie będzie umożliwiał wykonanie kontroli trzeźwości. Postęp technologiczny dokonany przez inżynierów marki Drager pozwolił, aby Alcotest 3820 stał się bezkonkurencyjnym testerem trzeźwości. Umożliwia wykonanie szybkich i w pełni niezawodnych pomiarów. Urządzenie jest produkowane z wysokiej jakości części, na terenie Niemiec.

Zalety urządzenia

zalety.png

 • Czujnik elektrochemiczny, zapewniający pewność i precyzję oraz powtarzalność dokonywanych pomiarów.

 • Szybki i łatwy pobór próbki do badania - przy użyciu przycisku funkcyjnego z podświetleniem można zainicjować pobieranie próbki oddechu do wykonania testu. Opcjonalnie można ustawić sygnał dźwiękowy, który ułatwi obsługę urządzenia. W ciągu kilku sekund od włączenia, alkomat Drager 3820 jest w pełni gotowy do wykonania badania. Ten sam przycisk służy do poruszania się po poszczególnych opcjach menu.

 • Wymienne ustniki - ustnik urządzenia testującego jest zabezpieczony pokrywą łatwą w zamocowaniu i ściągnięciu, jeśli zajdzie taka potrzeba. Każda nowa osoba badana na tym samym urządzeniu pomiarowym powinna mieć nowy ustnik. Dodatkowe ustniki do Alcotestera® 3820 Drager są dostępne jako akcesoria. Wydychane przez ustnik powietrze trafia przez kanał w urządzeniu do analizy, gdzie niewielka próbka jest badana pod kątem stężenia alkoholu. Dzięki temu mamy pewność, że badanie jest wiarygodne, a w urządzeniu nie pozostał alkohol resztkowy.

 • Gotowość do użycia - niemal natychmiast po włączeniu alkomatu Drager 3820 jest on gotowy do użycia, niezależnie od warunków atmosferycznych i temperatury panującej w jego otoczeniu. Pomiary mogą być bez problemów dokonywane w zakresie temperatury od -5°C do +50°C.

 • Wygoda wykorzystania - niewielkie urządzenie, jakim w rzeczywistości jest alkomat Drager 3820, kompaktowe wymiary i dyskretna konstrukcja sprawiają, że alkomat bez problemu można nosić w kieszeni spodni, w marynarce, w damskiej torebce, czy w przechowywać schowku samochodowym. Umożliwia on dyskretne wykonanie pomiaru, wszędzie tam, gdzie klient sobie tego życzy.

 • Niezawodność działania przez wiele lat - urządzenie Alcotest 3820 marki Drager, produkcji niemieckiej, spełnia wysokie standardy jakości, a jego producent zapewnia, że dzięki regularnej kalibracji można z niego korzystać przez wiele lat, za każdym razem uzyskując najlepszą dokładność pomiarową.

Dane techniczne urządzenia:

specyfikacja.png

 • Czujni elektrochemiczny marki  Dräger 1/4 "= 6,35,

 • Zakres pomiarowy: 0,000 do 2,500 mg / l = 0,500% BrAC BAC = 5,000 ‰ 4-cyfrowy wyświetlacz / Jednostka: promila [‰],

 • Dokładność: ± 0,05% przy 1,0 promila,

 • Wyświetlacz: LCD z podświetleniem 32 mm x 22 mm (128 x 64 pikseli) - pełne wiadomości tekstowe,

 • Komunikacja dźwiękowa i wizualna,

 • Przygotowanie do pracy: około 5 sekund, w zależności od temperatury i wartości alkoholu,

 • Czas pomiaru: 5 sekund, w zależności od temperatury i wartości alkoholu,

 • Zasilanie: 1 bateria CR123A,

 • Automatyczne wyłączanie zasilania,

 • Możliwość wykonania około 1500 testów na jednej baterii,

 • Waga: 130 gram,

 • Wymiary: (szer x wys x dł): 50 mm x 133 mm x 29 mm,

 • Materiał: odporne na wstrząsy ABS / PC (EN 60068-2-32) Obudowa kolor czarny,

 • Certyfikaty/Normy: CE (2004/108 / WE), EN 16280, EN 15964, NHTSA, FDA

 • Certyfikat Szczelności: IP52,

 • Inne: port micro-USB.

W komplecie z alkomatem Drager 3820 klient otrzymuje 5 wymiennych ustników w higienicznych, pojedynczych opakowaniach oraz woreczek z mikrofibry na alkomat, który chroni przed kurzem i porysowaniem.

Oceń 
2017-08-16

Alkomat Drager 3820 policyjny sensor

Bardzo dobry alkomat. Do użytku osobistego jak i dla potrzeb firmowych. Polecam!

Oceń 
2017-01-08

polecam

Najlepszy jaki miałem okazje obsługiwać, badaliśmy całą zmianę w robocie i nie było z nim żadngo problemu, wcześniejsze alkomaty nie dawały rady.

Oceń 
2016-12-22

polecam

Działa w naszej przychodni już od dłuższego czasu.Jak dotąd bez żadnych zastrzeżeń

Oceń 
2016-12-17

Polecam

Super urządzenie! Polecamy właścicielom firm transportowych. U nas działa już rok niezawodnie.

Oceń 
2016-12-15

polecam

Użytkuje ten alkomat już rok, żadnych problemów nie było. Cena adekwatna do jakości urządzenia.

Oceń 
2016-12-10

wysoka jakość

Używaliśmy tego alkomatu w firmie ochroniarskiej, świetnie się sprawdził przy kontroli większej ilości osób w krótkim odstępie czasu. Tańsze alkomaty zawodziły.

Oceń 
2016-12-02

Super!

W tej cenie chyba jeden z najlepszych alkomatów jakie istnieją. Polecam!

Oceń 
2016-11-29

polecam

Jestem zachwycona alkomatem. Bardzo dokładny sprzęt, żaden pracownik już się nie wywinie. Polecam

Oceń 
2016-11-29

DRAGER nie ma sobie równych

ta marka znów mnie zaskoczyła ! mam już od nich czujniki gazu i spisują się doskonale tak samo jak ten alkomat ! super obsługa i szybka dostawa, polecam !

Oceń 
2016-11-28

rewelacja solidna marka

Szybko otrzymałem ten alkomat, dodatkowo w zestawie ustniki oraz certyfikat kalibracji alkomatu. Polecam ten alkomat niemieckiej marki!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Alkomat Drager 3820 policyjny sensor

Alkomat Drager 3820 policyjny sensor

Urządzenie świetnie sprawdzi się w firmach, do badania trzeźwości pracowników, zwłaszcza kierowców zawodowych, jak i w zakładach opieki, czy w szpitalach i ośrodkach społecznych.

Akcesoria

Mouseover Zoom loading...