Jak zainstalować SpyPhone

Zastanawiasz się, co zyskasz instalując Spyphone? Ten innowacyjny produkt pozwoli Ci sprawować kontrolę rodzicielską oraz pracowniczą. Nic nie umknie Twojej uwadze! Korzystając z profesjonalnego podsłuchu telefonu komórkowego będziesz mógł między innymi:

 • Słyszeć rozmowy osoby, u której zainstalowane zostanie oprogramowanie Spyphone W sytuacji, kiedy dana osoba odbierze połączenie lub je wykona, zostaniesz o tym poinformowany SMS-em. Wówczas możesz zadzwonić na Spy Phone, aby usłyszeć konwersacje. Żadna ze stron nie zauważy, że jest podsłuchiwana. Pamiętaj jednak, że Spy Phone powinien mieć aktywne połączenia konferencyjne.
 • Zyskasz możliwość podsłuchania rozmów w otoczeniu telefonu Spy Phone W dowolnym momencie możesz zadzwonić na podsłuchiwany numer. Usłyszysz wówczas wszystko to, co dzieje się w otoczeniu telefonu. Martwisz się, że ktoś zauważy Twój numer? Bez obaw – Twoje połączenie będzie niewidzialne! Nie trafi również do rejestru połączeń. Należy jednak pamiętać o wyłączeniu funkcji „podsumowanie czasu połączenia” na telefonie osoby podsłuchiwanej.
 • Dostęp do wszystkich wiadomości tekstowych Dzięki oprogramowaniu Spyphone uzyskasz dostęp do wszystkich wiadomości tekstowych odbieranych i wysyłanych przez osobę, u której zainstalowany jest podsłuch na telefon komórkowy.
 • Pełna kontrola – będziesz wiedzieć o wszystkim! Żadne zdarzenie nie umknie aplikacji Spyphone! Jeżeli użytkownik wymieni kartę SIM, zostaniesz o tym poinformowany. Dostaniesz także wiadomość z nowym numerem, który umożliwi Ci dalsze kontrolowanie użytkownika.
 • Szczegółowa lokalizacja Bez problemu sprawdzisz, gdzie znajduje się użytkownik z podsłuchem zainstalowanym na telefon komórkowy. Lokalizacja będzie bardzo dokładna!
 • Restart i dezaktywacja W każdej chwili możesz sprawdzić, zresetować lub dezaktywować funkcję aplikacji za pośrednictwem SMS-a wysłanego z Twojego numeru na numer osoby podsłuchiwanej. Twoje działanie nie zostanie zauważone przez użytkownika telefonu!
 • Bardzo prosta instalacja Intuicyjna i szybka instalacja to kolejny atut oprogramowania Spyphone! Wystarczy, że otworzysz aplikację z poziomu telefonu lub komputera PC, a proces przebiegnie automatycznie.

Jakie możliwości daje oprogramowanie Spyphone?

Ten nowoczesny produkt nie bez powodu jest obecnie bardzo popularny. Przede wszystkim jest niewykrywalny! Nie jest widoczny w aplikacjach czy funkcjach telefonu. Możesz mieć pewność, że użytkownik nie zdaje sobie sprawy z działania Spyphone. W każdej chwili możesz zadzwonić na telefon, w którym zamontowano aplikację (czyli Spy Phone) i o ile jego użytkownik nie prowadzi aktualnie rozmowy, telefon automatycznie odbiera połączenie, które jest zupełnie niewidoczne. W jego trakcie masz możliwość usłyszeć rozmowy prowadzone w otoczeniu urządzenia na którym zainstalowano oprogramowanie Spyphone (do mniej więcej 5 metrów).

Jak wygląda instalacja niewidzialnych komend?

Zastanawiasz się, jak zainstalować niektóre funkcje? Po zakupie urządzenia, generowany jest plik z oprogramowaniem Spyphone i wysyłany na adres mailowy jako załącznik. Plik jest gotowy do bezpośredniego zainstalowania na telefonie szpiegowskim.

 • Zapisz plik na pulpicie komputera, a następnie prześlij go na telefon szpiegowski za pomocą Podczerwieni, Bluetootha lub kabla.
 • Przesłany plik zainstaluj na telefonie.
 • Gdy oprogramowanie będzie gotowe, należy wprowadzić numer uprzywilejowany, czyli ten, z którego będzie prowadzony monitoring.
 • Wówczas otrzymasz wiadomość z potwierdzeniem, że dany numer został ustawiony jako uprzywilejowany.
 • Następnie aktywuj funkcje i poczekaj na wiadomość z potwierdzeniem o ich włączeniu.  

Istotne informacje na temat aplikacji Spyphone

 • Jeżeli chcesz w pełni korzystać z możliwości jakie daje zainstalowanie podsłuchu na telefonie komórkowym, należy używać karty abonamentowej. 
 • Nie ma możliwości zainstalowania oprogramowania Spyphone na odległości. Musisz mieć w ręce telefon, w którym ma być założony podsłuch.
 • Jeżeli chcesz korzystać z funkcji podsłuchiwania rozmów wychodzących i przychodzących, musisz zadbać o włączenie usługi połączeń konferencyjnych/połączeń oczekujących w telefonie.
 • Jeżeli SMSy mają trafiać na numer uprzywilejowany, osoba, u której zainstalowano oprogramowanie Spyphone powinna mieć aktywną opcję zapisywania SMSów w skrzynce elementów wysłanych.
 • Jeżeli chcesz otrzymać informacje o lokalizacji, dostaniesz ją w formacie LAC (Local Area Code) oraz CID (Cell ID). Lokalizację bez trudu odnajdziesz za pośrednictwem strony: http://www.btsearch.org.
 • Funkcja podsłuchiwania telefonu oraz otoczenia jest możliwa w chwili, gdy użytkownik Spy Phone nie prowadzi rozmowy. W momencie gdy osoba podsłuchiwana odbierze połączenie lub dotknie klawisza, numer uprzywilejowany zostaje automatycznie rozłączony. Dzięki temu nie blokuje linii telefonicznej i nie wzbudza podejrzeń.

Instalacja Spyphone jest bardzo prosta i intuicyjna. Nie zajmuje więcej niż 5 minut. Dowiedź się, czy Twoi pracownicy wywiązują się ze swoich obowiązków lub gdzie przebywają Twoje dzieci! Spyphone to najlepsze urządzenie na rynku do sprawowania kontroli rodzicielskiej oraz pracowniczej w sposób dyskretny i zupełnie niezauważalny.