FAQ

Zastanawiam się, czy na moim telefonie będzie działało oprogramowanie Spyphone? Proszę o informację, na jakich komórkach działa aplikacja.

Innowacyjny program Spyphone pozwala na podsłuch rozmów telefonicznych w wielu aparatach komórkowych.  Aplikacja jest dostępna dla systemu operacyjnego Android (Samsung, HTC, LG itp.), Symbian (Nokia) oraz Blackberry.

Czy zainstalowanie podsłuchu telefonu komórkowego jest skomplikowane?

Nie. Produkt jest bardzo zaawansowany technologicznie, jednak jego instalacja jest niezwykle prosta. Zajmuje nie więcej niż 5 minut. Również obsługa oprogramowania Spyphone jest intuicyjna i bezproblemowa. Dodatkowo do każdej aplikacji dołączona jest instrukcja obrazkowa w języku polskim.

Czy podsłuchy w telefonie rzeczywiście działają?

Jak najbardziej! Oprogramowanie Spyphone jest niezwykle skuteczne. W Polsce dopiero rośnie jego popularność. Ludzie są nieświadomi, że na ich telefonie może znajdować się podsłuch. Dlatego zachowują się swobodnie. Klienci często uzyskują ważne dla siebie informacje już po kilku dniach stosowania Spyphone i proszą o dezaktywację oprogramowania po osiągnięciu celu.

Zastanawiam się, którą wersję podsłuchu na telefon komórkowy wybrać. Czym się kierować?

Podstawowym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę jest system operacyjny. Oprogramowanie Spyphone dzieli się na trzy rodzaje:

  • wersja serwerowa – wszystkie dane wysyłane są na serwer, a użytkownik Spyphone uzyskuje do niego login i hasło. W opinii klientów to bardzo wygodna i prosta forma otrzymywana danych.
  • wersja e-mail – zgromadzone dane otrzymujemy na skonfigurowany adres e-mail. Nie są one jednak tak dobrze posegregowane, jak w przypadku wersji serwerowej.
  • wersja GSM – informacje otrzymujemy w postaci SMS, a nasłuchu dokonujemy w czasie rzeczywistym. Ta wersja wymaga od użytkownika największego zaangażowania.

Czy do instalacji oprogramowania Spyphone potrzebny jest komputer?

Niekoniecznie. Najłatwiejszym sposobem jest instalacja aplikacji z karty pamięci, którą wkłada się do telefonu. Można także przesłać plik z jednego telefonu na drugi poprzez bluetooth lub kabel.

Czy po instalacji Spyphone aplikacja jest w jakikolwiek sposób widoczna na telefonie?

Nie. Oprogramowanie Spyphone jest zupełnie niewidoczne, a na komórce nie pojawiają się żadne dodatkowe ikony.

Czy Spyphone działa na całym świecie?

Tak. Oprogramowanie ma nieograniczony zasięg i działa w każdym kraju.

Zastanawiam się, czy oprogramowanie jest instalowane na karcie SIM, czy tylko na telefonie?

Aplikacja jest montowana tylko na telefonie.

Gdzie kupić oprogramowanie Spyphone?

Ponieważ popularność aplikacji stale rośnie, na rynku pojawiło się wiele firm oferujących szpiegowskie oprogramowania. Należy jednak uważać na niekompetentnych i nieuczciwych sprzedawców, którzy oferują źle działający program lub zostawiają klientów bez instrukcji i wsparcia technicznego. Sklep detektywistyczny mojszpieg.pl zapewnia nie tylko wysokiej jakości sprzęt w atrakcyjnej cenie, ale również wsparcie, zarówno przy wyborze oprogramowania Spyphone, jak i instalacji.

Jak długo działa oprogramowanie?

Bezterminowo – Spyphone działa tak długo, jak zechcesz! A gwarancja nie ma ograniczenia czasowego.