Jak założyć podsłuch w telefonie komórkowym?

Podejrzewasz małżonka o zdradę? Masz zastrzeżenia dotyczące uczciwości zatrudnionego pracownika? A może obawiasz się, że Twoje dziecko popadło w złe towarzystwo i może mieć kłopoty? W takich sytuacjach najlepiej jest zamienić przypuszczenia w pewność, aby nie zareagować zbyt pochopnie. Podsłuch telefonu komórkowego wydaje się być idealnym rozwiązaniem. Ostatecznie jest to gadżet, który każdy z nas ma cały czas przy sobie i chętnie wykorzystuje do załatwiania różnych spraw. Według wszelkiego prawdopodobieństwa to właśnie on jest w stanie dostarczyć niezbitych dowodów. Tylko jak taki podsłuch zainstalować?

Podsłuchy telefonów komórkowych – samodzielna instalacja

W takiej sytuacji dużo lepiej sprawdzi się specjalny program szpiegowski gdyż nadajnik podsłuchowy niestety ma pewne ograniczenia. Tych kompatybilnych z systemem Android oraz iOS nie brakuje. Telefony działające w oparciu o te platformy operacyjne można bez problemu inwigilować przy pomocy takiego oprogramowania. Producenci co prawda obiecują, że jego instalacja jest szybka i prosta, w praktyce jednak sprawy lubią się skomplikować. Obcojęzyczne menu, fachowa terminologia, samodzielna konfiguracja wielu funkcji oraz wsparcie techniczne, które nie jest pomocne. Tymczasem zakładając taki podsłuch do telefonu komórkowego trzeba postępować dyskretnie, dlatego oprogramowanie nie może być widoczne. Często zdarza się tak, że licencja wygasa po upływie kilku miesięcy. Jakie są szanse na uzyskanie ponownego dostępu do urządzenia przed upływem wyznaczonego terminu? Do tego warto jeszcze dodać wymagania dotyczące połączenia z siecią.

Fachowe wsparcie gwarancją sukcesu

W tak delikatnej materii warto skorzystać z pomocy fachowców, gdyż działanie na własną rękę obarczone jest zbyt dużym ryzykiem porażki. Dobrym rozwiązaniem są firmy zajmujące się sprzedażą artykułów szpiegowskich/detektywistycznych. U nich można zaopatrzyć się w profesjonalne urządzenia podsłuchowe – telefony z zainstalowanym już oprogramowaniem, nadajniki wykorzystujące fale radiowe, podsłuchy GSM w dowolnej formie, wykrywacze podsłuchu linii telefonicznej oraz inne przydatne gadżety. Istnieje również możliwość zlecenia im instalacji programu umożliwiającego podsłuch rozmów telefonicznych. W tym przypadku można mieć pewność, że nie zostanie on wykryty, a wszelkie funkcje będą działać jak należy, dzięki czemu pozyskany materiał będzie rzetelny.

Jakie możliwości daje taki podsłuch na telefon komórkowy?

Przede wszystkim pozwala on na nagrywanie oraz podsłuchiwanie rozmów w czasie rzeczywistym. Warto wspomnieć o monitoringu wszelkich nawiązanych połączeń, wykonanych zdjęć oraz wysłanych wiadomości. Równie cenna jest możliwość namierzania położenia urządzenia poprzez GPS. Obsługa takiego szpiegowskiego oprogramowania odbywa się zdalnie przy użyciu przyporządkowanego do niego numeru telefonu. Wszystkie pozyskane informacje przez tego typu podsłuchy w telefonie mogą być przesyłane w formie wiadomości e-mail.