Formy płatności

Jakie formy płatności są u nas dostępne?

  • przedpłata na konto bankowe – w przypadku wyboru tej formy płatności do wysyłki przystępujemy po zaksięgowaniu wpłaty;
  • płatność tradycyjnym przelewem bankowym na numer naszego konta:
  • 55 1090 1522 0000 0001 3110 3784
  • pobranie – wpłata dokonywana jest gotówką przy odbiorze przesyłki od kuriera.

Płacenie przelewem

Po zakończeniu procesu składania zamówienia zostaniesz poproszony/a o wpłacenie pełnej kwoty za zamówiony towar na podany wyżej numer konta bankowego. Poprzez pełną kwotę rozumiemy koszt zamówionego towaru odpowiednio powiększony o koszt wysyłki. Natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty przystąpimy do wykonania zamówienia. Księgowanie wpłat najczęściej odbywa się następnego dnia roboczego, w zależności od banku.

Dane do wpłaty:

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia. Ten krok znacznie usprawnia proces realizacji zamówień oraz pozwala na uniknięcie ewentualnych pomyłek.

PayU - szybka i wygodna, w pełni bezpieczna płatność online

Ten rodzaj płatności obsługiwany jest przez system płatności internetowych PayU. Po zakończeniu składania zamówienia wystarczy, że wciśniesz przycisk „Zapłać”, a następnie zostaniesz przekierowany/a do sytemu PayU, aby dokończyć transakcję. Zaraz po otrzymaniu wpłaty zabierzemy się za realizację zamówienia. PayU obsługuje większość banków, zapewnia możliwość płacenia kartą lub przelewem bankowym. Taka płatność jest przekazywana bardzo sprawnie.

Przy odbiorze przesyłki od kuriera prosimy o dokładne sprawdzenie jej stanu. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń konieczne jest spisanie protokołu szkody w obecności kuriera.