Montaż podsłuchów i kamer

Montaż urządzeń szpiegowskich w dowolnych przedmiotach

Prowadzenie dyskretnej obserwacji w domu, w firmie, czy też poza miejscem pracy lub zamieszkania, wymaga wykorzystania odpowiednich urządzeń. Ważne jest, aby pozostawały one całkowicie niewidoczne z perspektywy niepowołanych osób trzecich. Montaż urządzeń szpiegowskich w przedmiotach codziennego użytku może stać się kluczowym krokiem w celu przeciwdziałania przestępczej działalności nieuczciwych pracowników w zakładzie pracy, czy osób trzecich w naszym domu.

Obecnie coraz częściej media donoszą o przemocy w domu, o okradaniu pracodawców przez gosposie i pomoce domowe, o karygodnym zachowaniu niań wobec dzieci, jakie są pozostawiane pod jej opieką. Nie brakuje informacji o zdradach, czy zachowaniach agresywnych w szkole oraz dotyczących innych nadużyć, jakim możemy ulec my lub nasi najbliżsi. Dzięki odpowiednio zastosowanym urządzeniom szpiegowskim, m.in. podsłuchom, minikamerom czy nadajnikom GPS możemy ochronić się przed złodziejami, sprawdzić zatrudnioną w domu opiekunkę, nadzorować pracę podwładnych, czy zabezpieczyć samochód, albo własne dziecko czy seniora.

Co możemy Ci zaproponować?

Nasi eksperci są w stanie zamontować urządzenia szpiegowskie w dowolnym przedmiocie codziennego użytku w domu lub w biurze, m.in. z zegarze ściennym, sprzęcie RTV, dziecięcej zabawce czy plecaku, w aktówce, czy nawet w fotelach samochodowych.

Montaż minikamery

Niewielkich rozmiarów, zminiaturyzowane kamery pozwalają na zamontowanie ich w dowolnym przedmiocie. Ich zaletą jest niewątpliwie to, że wielkość ich soczewek to zaledwie 1,5 mm, których właściwe schowanie nie powinno być trudne. Kolejnym atutem mikrokamery będzie możliwość podglądu widzianego obrazu za pośrednictwem sieci Wi-Fi, z dowolnego miejsca, a także długi czas pracy. Mikrokamery z zamontowanym czujnikiem ruchu aktywują się tylko wtedy, gdy wychwycą aktywność w swoim otoczeniu. Pozwala to maksymalizować czas pracy na jednej baterii. Nasi eksperci podpowiedzą, gdzie najlepiej zamontować takie urządzenie, aby nagrywać obraz i dźwięk w pożądany sposób.

Montaż lokalizatora GPS

Lokalizatory GPS pozwalają na zabezpieczenie swojego samochodu, a także na monitorowanie miejsca, w którym aktualnie znajduje się nasze dziecko czy senior, który jest pod naszą opieką. Lokalizatory GPS mają bardzo małe rozmiary i wytrzymałą konstrukcję, co zwiększa możliwości ich dyskretnego montażu. Urządzenia te odbierają sygnał GPS w sposób nieograniczony i posiadają dostęp do platformy, która archiwizować będzie całą przebytą przez lokalizator trasę.

Montaż podsłuchu

Podsłuch ma tę zaletę, że posiada miniaturowe wymiary. To niewielki nadajnik, który jest zdolny do przechwytywania i przekazywania dźwięków z otoczenia do użytkownika. Skaner częstotliwości pozwala na odbieranie sygnału z podsłuchów, czyli tzw. pluskiew w określonym zasięgu. Pluskwa i skaner tworzą zestaw pozwalający na prowadzenie różnego rodzaju działań o charakterze inwigilacyjnym. Zapewnić może on bezpieczeństwo dla całej naszej rodziny. Dlatego taka inwestycja jest bezcenna i pozwoli zagwarantować spokój dla Ciebie i Twojej rodziny.

Dla kogo przeznaczone są urządzenia szpiegowskie?

  • Klientów indywidualnych - rodziców, jeśli obawiają się, że zatrudniona niania może źle opiekować się ich dzieckiem, albo chcą przekonać się, czy dziecko nie wpadło w złe towarzystwo. Umieszczony w plecaku dziecka lokalizator GPS pozwoli namierzyć go zawsze, dlatego można śledzić jego drogę np. ze szkoły do domu, dbając w 100 procentach o jego bezpieczeństwo. Rodzic ma pewność wówczas, że jego pociecha nie robi nic złego. Dla partnerów takie urządzenia pozwalają przekonać się, czy są sobie wierni. Z podsłuchu czy mikrokamery można skorzystać, jeśli np. mąż wyjeżdża w długie i częste delegacje, albo żona często znika z domu i nie wiadomo, co wtedy robi.

  • Przedsiębiorcom - cenne dane firmowe, poufne dokumenty powinny znajdować się zawsze pod kontrolą właściciela, dlatego przedsiębiorcom poleca się zainwestowanie w dyskretny podgląd pomieszczenia na żywo, 24 godziny na dobę, za pomocą sieci WiFi i mikrokamery.

  • Firmom spedycyjnym - w firmach tego rodzaju zatrudniani są do pracy kierowcy, którzy otrzymują samochód, jakim mają dowieźć towary w miejsce docelowe. Dzięki sprytnie ukrytym nadajnikom i lokalizatorom GPS można sprawować ciągłą kontrolę nad trasami przebytymi przez kierowców i nadzorować ich przez internet. W każdej chwili istnieje możliwość zlokalizowania pojazdu i sprawdzenia, czy na pewno porusza się on założoną trasą przejazdu.

Dyskrecja montażu urządzeń

Nikt nie musi wiedzieć, że w Twoim domu są mikrokamery czy podsłuchy. Możemy zainstalować pożądane urządzenie w dowolnym przedmiocie i wysłać go do klienta kurierem, tzw. dyskretną paczką. Wystarczy, że klient złoży przy zamówieniu adnotację, że chciałby skorzystać z takiej opcji. ­

Atutem urządzeń szpiegowskich - podsłuchów, lokalizatorów GPS czy kamer, są ich niewielkie rozmiary. Stwarzają one możliwości umieszczenia pożądanego urządzenia w zasadzie wszędzie, w każdym przedmiocie. Trzeba przy tym wyraźnie zaznaczyć, że fizycznie musi być to możliwe i powinno być logicznie uzasadnione.

Zanim zaczniemy kogokolwiek podsłuchiwać, śledzić jego położenie lub rejestrować obraz, powinniśmy wiedzieć, czy jest to zgodne z prawem. Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się czegoś więcej, nasz wykwalifikowany zespół pracowników pozostaje do Waszej dyspozycji. Wspólnie wybierzemy najlepsze rozwiązanie, które spełni oczekiwania i potrzeby klienta.