Odzyskiwanie danych

Zdjęcia Twoich dzieci, ważne dokumenty, praca magisterska pisana po nocach przez wiele miesięcy, a może pliki związane z Twoją pracą zawodową? Wszystko to zapisujemy każdego dnia na dyskach zewnętrznych i wewnętrznych, zarówno w komputerze, jak i na przenośnych pendrive`ach, nie kłopocząc się tym, aby stworzyć dla nich bezpieczną kopię zapasową. Problem pojawia się w momencie, kiedy nagle dojdzie do awarii systemu, zepsuje się dysk twardy, albo pendrive przestanie tak po prostu działać. Pojawia się lęk, niepokój i prawdziwy strach o to wszystko, co skrupulatnie zapisywaliśmy w plikach cyfrowych. Na szczęście są metody odzyskiwania utraconych danych. W jaki sposób i czy wszystkie dane rzeczywiście można odzyskać?

Wieloetapowy proces odzyskiwania danych

Przed rozpoczęciem procesu odzyskiwania danych, musimy sprawdzić, w czym tkwi problem. Zapewniamy usługi odzyskiwania plików z macierzy RAID, danych skasowanych i sformatowanych, z karty SD czy z pendrive`a, jak i w sytuacjach, kiedy doszło do uszkodzenia elektroniki lub głowicy, co uniemożliwia normalne odczytanie danych oraz ich skopiowanie na inny dysk.

Dlaczego my?

Jesteśmy w pełni skuteczni w swojej pracy i potrafimy odzyskać nawet takie dane, które inni uznają za bezpowrotnie stracone. Szybko diagnozujemy problem - nawet w 24 godziny. Posiadamy odpowiednie certyfikaty i referencje od klientów oraz poświadczenie bezpieczeństwa ABW. Poza tym wypełniamy wszelkie warunki z zakresu ochrony danych osobowych klienta - nic, co zapisano na dysku Twojego laptopa, komputera stacjonarnego, czy na pamięci przenośnej lub w telefonie czy na tablecie, nie dostanie się w niepowołane ręce osób trzecich.

Profesjonalizm w każdym calu

Nasze bogate doświadczenie w dziedzinie odzyskiwania utraconych danych sprawia, że można nas śmiało nazwać profesjonalistami w tym zakresie. Odzyskujemy dane na zlecenie naszych klientów - indywidualnych i firmowych, prezentując niezmiennie w pełni indywidualne podejście. Do każdego zlecenia podchodzimy z najwyższym priorytetem, dzięki czemu spełniamy oczekiwania naszych klientów. Wiemy, że w wielu przypadkach najważniejszy będzie krótki czas reakcji, aby odzyskać jak najwięcej utraconych plików w nienaruszonym stanie. Dlatego oferujemy działania nawet w ciągu 24 godzin. Naszym atutem są również atrakcyjne ceny usług na tle konkurencji.

Naszą misją jest profesjonalne, w pełni skuteczne odzyskiwanie danych, jakie zostały utracone w różnych sytuacjach, zarówno przez osoby prywatne, jak i firmy, bez względu na skalę ich działalności. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych po formacie, po omyłkowym skasowaniu ich z dysku twardego komputera czy utraconych w wyniku uszkodzenia dysku.

W pierwszej kolejności dokonujemy bezpłatnej diagnozy i wyceny naszych ewentualnych działań, dlatego klient od razu wie, jaki koszt wiąże się ze zleceniem nam takiej pracy.

Z naszych usług mogą skorzystać klienci z całej Polski, wystarczy wysłać do nas zapytanie, a następnie sam dysk, z którego mamy odzyskać dane.

Specjalistyczny sprzęt i wykwalifikowani pracownicy

O profesjonalizmie naszych usług decyduje wyposażenie laboratorium w nowoczesne, specjalistyczne narzędzia, które obsługiwane są przez wysoce wykwalifikowany zespół fachowców. To oni decydują o tym, że pomagamy coraz większej liczbie klientów w odzyskiwaniu danych, w zasadzie w większości zgłaszanych przypadków. Możemy pochwalić się pozytywnymi rezultatami operacji odzyskiwania danych nawet wtedy, gdy inni nie dali sobie rady z opornym dyskiem czy kartą pamięci lub pendrive`m.

Każde zlecenie traktujemy jak wyzwanie i chcemy, aby zostało doprowadzone do szczęśliwego końca. To nie tylko nasza praca, ale pasja, którą chcemy dzielić się z innymi. Dzięki temu my realizujemy swoje ambicje zawodowe, a Państwo odzyskujecie wszelkie utracone dane. Pozostajemy do Państwa dyspozycji przez cały czas, służąc przy tym fachową radą, pomocą i konkretnymi działaniami, aby odzyskać Wasze cenne pliki.

Z czego odzyskujemy dane?

Przede wszystkim nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem danych z dysków twardych -uszkodzonych, sformatowanych, zainfekowanych wirusami. Najlepiej przynieść do nas dysk, a my przeprowadzimy bezpłatną diagnozę, która nie będzie klienta do niczego zobowiązywać. Najlepiej nie podejmować samodzielnych prób odzyskiwania utraconych danych, ponieważ może się okazać, że jedynie pogorszymy sprawę i sprawimy, że koszt odzyskania plików będzie jeszcze wyższy.

Podejmujemy się odzyskiwania danych z:

  • dysków twardych 1.8, 2.5, 3.5 cala,

  • pendrive`ów,

  • kart pamięci,

  • macierzy RAID,

  • dysków SSD i Seagate,

  • interfejsów ATA, SATA, SCSI, SAS,

  • dysków z uszkodzoną powierzchnią,

  • dysków pokazujących zerową pojemność,

  • dysków z uszkodzoną głowicą,

  • CD/DVD.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej!