Kamera w czujniku dymu JA335A

329,00 zł brutto

CZUJKA DYMU JA335A

Nowy produkt

995 Produkty

Mini kamera JA-335A posiada wbudowany akumulator, który wystarczy na około 120 minut pracy ciągłej. Można jednak podłączyć kamerę do stałego źródła zasilania, przez kabel USB. 

Więcej szczegłów

Kamera w czujniku dymu JA335A

zalety.png

Wśród oferowanych przez nas mikrokamer szpiegowskich na uwagę zasługuje m.in. kamera w czujniku dymu. Jest to bardzo proste rozwiązanie – wykorzystanie imitacji przedmiotu codziennego użytku połączone z najnowszą technologią. To urządzenie, które jest zdolne do nagrywania wideo z dźwiękiem i posiadające detekcję ruchu. Z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta, który szuka dyskretnych i skutecznych urządzeń szpiegowskich.

Dostępne w naszym sklepie detektywistycznym we Wrocławiu urządzenie posiada więc wiele autów ze swoim wyglądem na czele, jak również:

  • wbudowany czujnik ruchu,
  • możliwość zarejestrowania obrazu wideo z dźwiękiem,
  • wymienną kartę pamięci micro SD o pojemności od 4 do 32 GB,
  • pilot do zdalnego sterowania urządzeniem.

 

 

Miejsce nie ma znaczenia

Sprzedawane przez nas mikro kamery szpiegowskie można zainstalować praktycznie w każdym pomieszczeniu. Imitują przedmioty codziennego użytku lub montowane są w rzeczach, które można znaleźć w wyposażeniu wielu wnętrz biurowych czy mieszkalnych. Nikt niewtajemniczony nie zorientuje się, że ma do czynienia z dyskretnie ukrytym rejestratorem obrazu i dźwięku.

Decydując się na kamerę w czujniku dymu, kupuje się do złudzenia przypominający czujnik dymu, jaki instalowany jest w wielu domach, sklepach, instytucjach czy biurach.

Tego typu urządzenia do szpiegowania wyposażone są w akumulator do wielokrotnego ładowania, który starcza z reguły na 2 godziny ciągłej pracy. Kamerę można też podłączyć do stałego źródła zasilania poprzez kabel USB. Oszczędność pracy tego sprzętu jest możliwa dzięki temu, że uruchamia się przez detektor ruchu. Czujka automatycznie inicjuje wówczas włączanie i wyłączanie nagrywania. Dane z kamery na komputer, telefon lub tablet przegrywa się za pomocą standardowego portu USB i dołączonego do zestawu kabla USB. Po podłączeniu kamery do wybranego urządzenia, zostanie ona potraktowana tak jak inne, zwyczajne dyski przenośne.

Aby zapisać dane z kamery nie trzeba instalować żadnych dodatkowych sterowników i oprogramowania na komputerze, telefonie czy tablecie. Pliki archiwizowane są w formacie AVI.

Prosta obsługa, praktyczne funkcje

Małe kamery do szpiegowania proponowane przez nasz detektywistyczny sklep są wygodne i proste w obsłudze. Wyposażone są w wiele praktycznych funkcji, które przydają się do dyskretnego monitoringu mieszkania, domu, biura, sklepu czy magazynu. Dzięki temu, że są lekkie, można je zamocować w dowolnie wybranym miejscu na przykład za pomocą taśmy klejącej dwustronnej. Obsługa kamer odbywa się za pomocą pilota. Za jego pośrednictwem wybiera się właściwą funkcję - wideo ciągłe, zdjęcie lub wideo w trybie detekcji ruchu.

Interesuje Cię w pełni sprawna kamera, która nagrywa wideo z dźwiękiem w wysokiej rozdzielności - 720x48 px? Odwiedź nasz sklep detektywistyczny. Wrocław to miasto, w którym go znajdziesz, a w nim – czeka na Ciebie profesjonalna mikro kamera do szpiegowania.

Oceń 
2017-08-16

Kamera w czujniku dymu JA335A

Kupiłem do biura. Sprawdza się w firmie idealnie.

Oceń 
2017-01-06

Polecam

Dzięki profesjonalnemu podejściu firmy mój salon jest teraz bezpieczny. Polecam 100 % pozytyw

Oceń 
2016-12-23

Polecam

Bardzo funkcjonalne urządzenie idealne do biura. Działa bez żadnych zarzutów

Oceń 
2016-12-17

Polecam

Idealne do biura i sklepu. Genialnie zastępuje monitoring

Oceń 
2016-12-15

polecam

Bardzo dyskretne urządzenie do nagrywania, nie przyciąga uwagi. polecam

Oceń 
2016-12-10

czujnik

Kupiłem do swoich magazynów, sprawdza się idealnie, Nikt nie jest świadom tego że są kamery, Dobra jakość wykonania. polecam

Oceń 
2016-12-04

opinia

Bardzo fajna ta czujka którą zakupiłem a jestem zadowolony z tej czujki dymu bo sie naprawdę sprawdza i nas zabezpiecza.

Oceń 
2016-11-30

Znakomite urządzenie

Czujka bardzo dobrze się sprawuje, jestem bardzo zadowolony z tego urządzenia.

Oceń 
2016-11-29

czujka dymu

kupiłam i polecam .szybka dostawa bardzo profesjonalna obsługa

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Kamera w czujniku dymu JA335A

Kamera w czujniku dymu JA335A

Mini kamera JA-335A posiada wbudowany akumulator, który wystarczy na około 120 minut pracy ciągłej. Można jednak podłączyć kamerę do stałego źródła zasilania, przez kabel USB. 

Akcesoria

Mouseover Zoom loading...