Ładowarka Wi-Fi kamera HD

529,00 zł brutto

Ładowarka Wi-Fi kamera HD

Nowy produkt

2 Produkty

Ostatnie sztuki !

Ładowarka - kamera FX-300 nagrywa obraz w wysokiej rozdzielczości - HD 1280 x 720px. Można zmniejszyć rozdzielczość do 480 p oraz 240p, jeśli chcemy zaoszczędzić miejsca w pamięci wewnętrznej kamery. 

Więcej szczegłów

Ładowarka FX-300

zalety.png

Kamera w guziku czy długopisie? To nie jedyne możliwości prowadzenia efektywnego, ale w pełni dyskretnego, 24-godzinnego monitoringu swojego domu, biura czy innego pomieszczenia. Oferujemy ładowarkę Wi-Fi z ukrytą kamerą HD FX-300. To urządzenie zostało opracowane z myślą o pracy pod stałym zasilaniem. Posiada aż 8 GB pamięci wewnętrznej, pozwalającej na zarchiwizowanie nawet

Ładowarka - kamera FX-300 nagrywa obraz w wysokiej rozdzielczości - HD 1280 x 720px. Można zmniejszyć rozdzielczość do 480 p oraz 240p, jeśli chcemy zaoszczędzić miejsca w pamięci wewnętrznej kamery. Do jej atutów zalicza się detektor ruchu oraz możliwość podglądu obrazu z dowolnego miejsca na ziemi, przez moduł Wi-Fi.

Ładowarka FX-300 z wbudowaną mini kamerą Wi-Fi będzie świetnym rozwiązaniem dla całodobowego monitorowania dowolnych pomieszczeń. Zapewnia podgląd na żywo z dowolnego miejsca na świecie, dzięki odpowiedniej konfiguracji sieci Wi-Fi. Detekcja ruchu pozwala na nagrywanie obrazu tylko wtedy, gdy coś się dzieje. Detektor automatycznie włącza i wyłącza kamerę po wykrywaniu i zatrzymaniu ruchu.

Łączenie z Wi-Fi

Urządzenie FX-300 zostało wyposażone w łączność Wi-Fi, która pozwala na podgląd obrazu z ukrytej kamery za pomocą telefonu komórkowego z zainstalowaną aplikacją P2PCamLive lub na komputerze, w którym zainstalujemy oprogramowanie z dołączonej płyty CD. W zaledwie kilka sekund uzyskać można podgląd z kamery o zasięgu około 40 metrów, bez łączenia z siecią internetową. Jeśli odpowiednio skonfigurujemy telefon komórkowy lub komputer oraz mikro kamerę, będziemy mogli przesyłać obraz nawet na dużą odległość, za pomocą danych komórkowych.

Sterując kamerą w ładowarce za pośrednictwem telefonu komórkowego, można zapisać podglądany obraz wideo lub wykonywać zdjęcia.

Zasilanie

Urządzenie to pracuje wyłącznie pod stałym zasilaniem i nie posiada wbudowanej baterii. Jego głównym atutem jest nieustanna praca i nieograniczony czas nagrywania, zależny od pojemności pamięci na karcie micro SD.

Dyskrecja

Ładowarka Wi-Fi nie budzi podejrzeń osób postronnych, dlatego bez przeszkód można ją wykorzystywać do monitoringu w swoim domu. Przyda się, aby sprawdzić uczciwość sprzątaczek, a także pracy opiekunki. Podczas wyjazdów można ją zastosować jako element monitorowania mieszkania. Wszystkie funkcje urządzenia zostały opisane w czytelnej instrukcji w języku polskim, dołączanej do zestawu.

Oceń 
2017-08-17

Ładowarka Wi-Fi kamera HD

Polecam tę ładowarkę,

Oceń 
2016-12-04

super

Fajne na pewno się przyda.

Oceń 
2016-12-04

fajne

Fajna rzecz przydatna w domu

Oceń 
2016-12-01

Ekstra

Zakupiłem ten produkt i teraz pilnuję swojej żony i niani :) Rewelacja.

Oceń 
2016-11-29

Ładowarka

Wszystko działa bez zarzutu. Obsługa poleciła mi tą ładowarkę. Jestem zadowolony

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Ładowarka Wi-Fi kamera HD

Ładowarka Wi-Fi kamera HD

Ładowarka - kamera FX-300 nagrywa obraz w wysokiej rozdzielczości - HD 1280 x 720px. Można zmniejszyć rozdzielczość do 480 p oraz 240p, jeśli chcemy zaoszczędzić miejsca w pamięci wewnętrznej kamery. 

Akcesoria

Mouseover Zoom loading...