Okulary z mikro kamerą v18

469,00 zł brutto

okulary v18

Nowy produkt

997 Produkty

Okulary szpiegowskie v18 są funkcjonalne, ale przy tym dyskretne. Zaprojektowano je zgodnie z najnowszym designem w dziedzinie okularów korekcyjnych. Wideo z dźwiękiem nagrywane jest za ich pomocą w formacie AVI. Dają także możliwość wykonywania zdjęć.

Więcej szczegłów

Okulary z mikro kamerą v18

opis.png

Okulary v18 zostały stworzone specjalnie z myślą o wszystkich osobach, które chcą w sposób dyskretny nagrywać rozmowy z ważnymi kontrahentami czy negocjacje biznesowe. Jest to świetny gadżet szpiegowski, który wyróżnia się na tle innych, podobnych produktów tym, że:

  • rejestruje obraz wideo z dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości Full HD 1920x1080 px,

  • kamera ukryta jest centralnie w oprawce okularowej,

  • gadżet umożliwia nagranie około 60 minut materiału,

  • posiada slot na karty micro SD o pojemności do 32 GB.

Okulary szpiegowskie v18 są funkcjonalne, ale przy tym dyskretne. Zaprojektowano je zgodnie z najnowszym designem w dziedzinie okularów korekcyjnych. Wideo z dźwiękiem nagrywane jest za ich pomocą w formacie AVI. Dają także możliwość wykonywania zdjęć. Kamera rejestruje obraz z prędkością 30 klatek na sekundę, dzięki czemu nagranie jest płynne i łatwo się je przegląda. Obiektyw ukrytej kamery znajduje się pod szklistą powierzchnią i nie ma możliwości, aby osoby postronne wykryły go podczas spotkania czy nawet rozmowy twarzą w twarz. Dlatego gadżet ten daje pełną dyskrecję.

Akumulator

Urządzenie wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy nowej generacji o pojemności 240 mAh, który pozwala na rejestrację wideo z dźwiękiem przez około 60 minut non stop. Później wymaga ponownego naładowania przez mniej więcej 3 godziny. Ładowanie rozpocznie się po podłączeniu do okularów v18 kabla USB (w zestawie) do portu USB w komputerze lub w ładowarce sieciowej.

Transfer plików wideo

Aby dokonać transferu plików z karty micro SD umieszczonej w okularach szpiegowskich v18 wystarczy podpiąć kabel USB do portu znajdującego się w dolnej części prawego uchwytu okularów oraz podłączyć go do komputera. Okulary zostaną wykryte przez nasz sprzęt tak jak każdy pendrive, czyli pamięć zewnętrzna. Pliki wideo z dźwiękiem zostaną zapisane na dysku w formacie AVI i można je bez problemu odtworzyć przez standardowe programy komputerowe służące do tego celu. Na komputerze nie trzeba instalować żadnych dodatkowych sterowników czy oprogramowania.

Funkcjonalność i estetyka

Okulary v18 są estetyczne, nowoczesne, pasują do każdego rodzaju twarzy - dla mężczyzn i kobiet. Są wyposażone seryjnie w szkła „zerówki”, dlatego może je nosić każdy, bez względu na to, czy ma wadę wzroku czy też nie. Można je zawsze mieć przy sobie i używać podczas spotkań służbowych i negocjacji, albo do wykonywania zdjęć dokumentów. Na każdym nagraniu w lewym lub prawym roku znajduje się znacznik daty i godziny. Przy pierwszym użyciu okularów szpiegowskich v18 jest automatycznie tworzony plik tekstowy z takimi informacjami i w tym miejscu na karcie micro SD można go zmienić.

Specyfikacja

specyfikacja.png

Obsługa kart pamięci: micro SD/TF do 32GB (brak w zestawie)

Rozdzielczość wideo: 1920 x 1080px

Format wideo: AVI | 30 kl/s

Rozdzielczość zdjęć: JPEG 4032 x 3024px

Audio: Stereo

Kąt widzenia: 85°

Czas pracy: Ok. 60min

Pobór mocy: < 0.8W

Wbudowany akumulator: 270 mAh Li-polymer

Kompatybilność: XP/Vista/Win7/Win8/Win10

Temperatura pracy: 0°C do 60°C

Zestaw

zestaw.png

Okulary

Kabel USB

Ściereczka

Instrukcja obsługi w języku polskim

Oryginalne pudełko

 

 

 

 

Oceń 
2016-12-04

Trafiony zakup

Brat jest bardzo zadowolony z prezentu. Teraz wiem, jaki sklep wybrać przy następnej okazji do kupna upominków. Produkt solidny i reprezentatywny. Polecam

Oceń 
2016-11-30

Polecam!

Bardzo przydatny produkt. Polecam, Wysyłka ekspresowa.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Okulary z mikro kamerą  v18

Okulary z mikro kamerą v18

Okulary szpiegowskie v18 są funkcjonalne, ale przy tym dyskretne. Zaprojektowano je zgodnie z najnowszym designem w dziedzinie okularów korekcyjnych. Wideo z dźwiękiem nagrywane jest za ich pomocą w formacie AVI. Dają także możliwość wykonywania zdjęć.

Akcesoria

Mouseover Zoom loading...