OKULARY SZPIEGOWSKIE V15 z nagrywaniem HD

529,00 zł brutto

okulary szpiegowskie V15

Nowy produkt

990 Produkty

Okulary v15 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyglądały estetycznie, modnie i mogły być wykorzystywane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Są wyposażone w szkła „zerówki”, dlatego nie trzeba mieć wady wzroku, aby móc je nosić i mieć zawsze przy sobie. 

Więcej szczegłów

OKULARY SZPIEGOWSKIE V15

opis.png

Okulary szpiegowskie v15 są funkcjonalnym i łatwym w obsłudze gadżetem dla każdego. Ich design pozwala na dostosowanie do kształtu twarzy użytkownika, niezależnie od jego płci. Najważniejsze jest jednak to, że nikt postronny nawet nie będzie miał najmniejszych podejrzeń, że jest nagrywany. Centralnie ukryta kamera pod powierzchnią szklistą pozwala na nagrywanie obrazu z dźwiękiem, a włączenia kamery można dokonać bez zdejmowania okularów.

Atuty okularów v15

W porównaniu z innymi okularami z ukrytą kamerą, gadżet v15 wyróżnia się pozytywnie tym, że nagrywa wideo z dźwiękiem w wysokiej jakości i rozdzielczości obrazu - HD 1280 x 720px. Na jednym ładowaniu akumulatora urządzenie jest w stanie zarejestrować 70 minut nagrania, z prędkością 30 klatek na sekundę, dzięki czemu jest ono płynne. Okulary v15 posiadają ukryty w uchwycie slot na kartę micro SD, o maksymalnej pojemności do 32 GB. Są proste, intuicyjne w obsłudze, ale i wysoce funkcjonalne.

Transfer danych

Zapisane na karcie micro SD pliki filmowe w formacie AVI, do odtworzenia w każdym standardowym programie komputerowym, można przetransferować na komputer stacjonarny, laptop czy na przykład tablet przy użyciu zamaskowanego, znajdującego się w dolnej części prawego uchwytu portu USB oraz dołączonego do zestawu kabla. Nie trzeba instalować żadnych dodatkowych sterowników czy oprogramowania, bowiem okulary v15 zostaną wykryte przez komputer jak pendrive czy dysk zewnętrzny.

Akumulator

Urządzenie wyposażono w akumulator litowo-jonowy nowej generacji, o pojemności 500 mAh, który zapewnia możliwość nagrywania wideo z dźwiękiem bez przerwy przez około 2 godziny. Pełne ładowanie baterii trwa 3 godziny i można je przeprowadzić za pośrednictwem portu USB w komputerze lub ładowarki sieciowej i kabla USB, dołączonego do zestawu.

Funkcjonalność, design i dyskrecja

Okulary v15 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyglądały estetycznie, modnie i mogły być wykorzystywane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Są wyposażone w szkła „zerówki”, dlatego nie trzeba mieć wady wzroku, aby móc je nosić i mieć zawsze przy sobie. Mogą zastąpić okulary korekcyjne, jeśli wstawimy do nich szkła w salonie optycznym. Sprawdzą się podczas dyskretnego nagrywania negocjacji, rozmów służbowych i spotkań biznesowych albo w trakcie fotografowania ważnych dokumentów. Na każdym nagraniu, w lewym lub prawym rogu będzie znajdować się znacznik daty i godziny wykonanego nagrania. Tworzony jest on przy pierwszym nagraniu na karcie w sposób automatyczny. 

Specyfikacja

specyfikacja.png

Obsługa kart pamięci: micro SD/TF do 32GB (brak w zestawie)

Rozdzielczość wideo: 1280 x 720px

Format wideo: AVI | 30 kl/s

Rozdzielczość zdjęć: JPEG 2560 x 1920px

Czas pracy: Ok. 60min

Pobór mocy: < 0.8W

Wbudowany akumulator: 270 mAh Li-polymer

Kompatybilność: XP/Vista/Win7/Win8/Win10

Temperatura pracy: 0°C do 60°C

 

Zestaw

zestaw.png

Okulary

Kabel USB

Ściereczka

Instrukcja obsługi w języku polskim

Oryginalne pudełko

 

 

 

 

 

Oceń 
2017-08-17

OKULARY SZPIEGOWSKIE V15 z nagrywaniem HD

Jakiś czas szukałam gadżetu szpiegowskiego, który nie wzbudzałby jakichkolwiek podejrzeń. Wreszcie zdecydowałam się na zakup okularów i to był strzał w 10! Polecam zakupy w tym sklepie, bardzo miła obsługa.

Oceń 
2016-12-04

Polecam

Spełniają swoją funkcje a do tego bardzo ładnie wyglądają i dodają klasy. Bardzo profesjonalna obsługa. Polecam!

Oceń 
2016-11-30

Polecam !!

Sprawiają wrażenie zwykłych okularów korekcyjnych. Pasują zarówno mężczyznom jak i kobietom. Świetny gadżet takie okulary !

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

OKULARY SZPIEGOWSKIE V15 z nagrywaniem HD

OKULARY SZPIEGOWSKIE V15 z nagrywaniem HD

Okulary v15 zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wyglądały estetycznie, modnie i mogły być wykorzystywane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Są wyposażone w szkła „zerówki”, dlatego nie trzeba mieć wady wzroku, aby móc je nosić i mieć zawsze przy sobie. 

Akcesoria

Mouseover Zoom loading...