Brelok szpiegowski z nagrywaniem CIT-825

319,00 zł brutto

szpiegowski brelok CIT-825

Nowy produkt

998 Produkty

Brelok CIT-825 jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 300 mAh, który pozwala na rejestrację wideo z dźwiękiem przez około 70 minut. Ładuje się go ponownie przez złącze USB około 3 godziny. 

Więcej szczegłów

Brelok szpiegowski CIT-825

opis.png

Mikro kamera może być ukryta w wielu przedmiotach codziennego użytku, które nie wzbudzają podejrzeń osób trzecich. Proponujemy Państwu oryginalny brelok CIT-825, który do złudzenia przypomina pilot samochodowy. Tymczasem w jego wnętrzu została dyskretnie ukryta kamera, która nagrywa obraz z dźwiękiem w wysokiej rozdzielczości full-HD. Naładowana bateria, w jaką wyposażony jest brelok szpiegowski, wystarczy do nagrania około 70 minut. Brelok może też pracować pod stałym zasilaniem, a wówczas czas nagrania ogranicza jedynie pojemność karty micro SD, na której zapisywane są pliki nagrań. Urządzenie posiada detekcję ruchu, jest estetyczne, i pozwala na pracę w trybie nocnym, dzięki diodom na podczerwień.

Funkcjonalny gadżet

Brelok szpiegowski CIT-825 jest funkcjonalnym gadżetem, który umożliwia dyskretną rejestrację wideo z dźwiękiem, także w nocy, jak również pracę w trybie detekcji ruchu, co oszczędza akumulator i miejsce w pamięci karty micro SD. Jego atutem jest też i to, że pozwala na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 8 Mpx. Urządzenie posiada ukryty slot kart micro SD i obsługuje karty o pojemności od 4 do 32 GB. Można wykorzystywać go z powodzeniem jako pendrive`a. Do zestawu dołączony jest kabel USB umożliwiający ładowanie breloku w ładowarce sieciowej i komputerze oraz transfer zapisanych na karcie danych. Po podłączeniu kablem USB breloku do telewizora, zostanie on wykryty jako standardowy pendrive. Nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych sterowników i oprogramowania.

Praca na akumulatorze i w sieci

Brelok CIT-825 jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 300 mAh, który pozwala na rejestrację wideo z dźwiękiem przez około 70 minut. Ładuje się go ponownie przez złącze USB około 3 godziny. Urządzenie jest przystosowane także do pracy podczas zasilania z gniazda USB.

Diody podczerwieni i detekcja ruchu

Atutem breloku szpiegowskiego CIT-825 jest możliwość pracy przy słabym oświetleniu lub w nocy, dzięki wbudowanej diodzie podczerwieni IR. Można także zaprogramować brelok do pracy w trybie detekcji ruchu, czyli rejestrowania obrazu tylko przy wykryciu ruchu. Nagrywanie kończy się po 10 sekundach po ustaniu ruchu. 

Specyfikacja

specyfikacja.png

Obsługa kart pamięci: Micro SD/TF do 32GB (brak w zestawie)

Rozdzielczość wideo: Full-HD 1920 x 1080px

Format wideo: AVI | 30FPS

Rejestracja dźwięku: TAK

Detekcja ruchu: TAK

Tryb nocny (diody IR): TAK (2x IR)

Kąt obiektywu: 90°

Rozdzielczość zdjęć: 1920 x 1080px

Akumulator: wielokrotnego ładowania 300mAh

Ładowanie: Kabel USB ładowarka USB 5V

Długość nagrywania ok.70 min(pod stałym zasilaniem)

Waga i wymiary: 60g, 60mm x 30mm 16mm

Kompatybilność: Windows XP/Vista 32/Win 7/8/10/MAC OS

Zestaw

zestaw.png

Brelok z kamerą CIT

Kabel USB

Instrukcja obsługi w języku polskim

 

 

 

 

 

 

 

 

Oceń 
2017-08-17

Brelok szpiegowski z nagrywaniem CIT-825

Wysokiej klasy urządzenie. Wygląda niepozornie, ale działa bez problemowo. Polecam!

Oceń 
2016-12-03

Fajny gadżet

Bardzo fajny i przydatny gadżet może się przydać naprawdę w różnych sytuacjach.

Oceń 
2016-11-29

Super

Urządzenia bardzo profesjonalne, przydają się coraz bardziej. Polecam

Oceń 
2016-11-29

Brelok

Brelok nie wzbudza pojedzeń i jest solidnie wykonany. Udany zakup, polecam !

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Brelok szpiegowski z nagrywaniem  CIT-825

Brelok szpiegowski z nagrywaniem CIT-825

Brelok CIT-825 jest wyposażony w akumulator litowo-jonowy o pojemności 300 mAh, który pozwala na rejestrację wideo z dźwiękiem przez około 70 minut. Ładuje się go ponownie przez złącze USB około 3 godziny. 

Akcesoria

Mouseover Zoom loading...