Obniżona cena! GUZIK SZPIEGOWSKI NX750A Z REJESTRATOREM

GUZIK SZPIEGOWSKI NX750A Z REJESTRATOREM

-50,00 zł

549,00 zł brutto

499,00 zł brutto

Rejestrator NX750A

Nowy produkt

98 Produkty

Guzik szpiegowski NX750A wyposażony jest w kamerę - jedną z najmniejszych na rynku, która pozwala na rejestrację obrazu wideo z dźwiękiem, jaki i samego dźwięku w ramach trybu dyktafonu. Kamera posiada funkcję wyostrzenia obrazu. Guzik połączono z rejestratorem wyposażonym w ekran LCD 3``, połączony z kamerą za pomocą kabla o długości 1 metra.

Więcej szczegłów

GUZIK SZPIEGOWSKI NX750A

opis.png

Kamera w guziku to nie tylko gadżet szpiegowski rodem z filmów o Jamesie Bondzie. Teraz można nabyć takie urządzenie na własność. Oferujemy guzik szpiegowski NX750A z rejestratorem, pozwalający na nagrywanie w rozdzielczości 800x600 z możliwością modyfikacji, zgodnie z życzeniami użytkownika. Dyskretna kamera w guziku pozwala na podgląd na żywo widzianych wydarzeń. Przyda się podczas spotkań biznesowych czy negocjacji. Wyposażona jest w akumulator, pozwalający na pracę przez około 3 godziny. Guzik można wszyć do koszuli, marynarki czy płaszcza i nie będzie on budził niczyich podejrzeń. Kamera obsługuje karty pamięci SD o pojemności od 4 do 32 GB. Na karcie o maksymalnej pojemności zmieści się około 10-14 godzin nagrań, w zależności od wybranej rozdzielczości - 800x600, 640x480 lub 320x480.

Unikalny i funkcjonalny gadżet

Guzik szpiegowski NX750A wyposażony jest w kamerę - jedną z najmniejszych na rynku, która pozwala na rejestrację obrazu wideo z dźwiękiem, jaki i samego dźwięku w ramach trybu dyktafonu. Kamera posiada funkcję wyostrzenia obrazu. Guzik połączono z rejestratorem wyposażonym w ekran LCD 3``, połączony z kamerą za pomocą kabla o długości 1 metra. Kamera nagrywa obraz na żywo lub zapewnia jego podgląd. Daje możliwość dyskretnej rejestracji i bezpośredniego odtworzenia nagranego pliku, bez konieczności jego przenoszenia na urządzenie zewnętrzne - komputer, tablet czy telefon.

Akumulator

Urządzenie NX750A zostało wyposażone w akumulator litowo-jonowy, który pozwala na rejestrację wideo przez około 3 godzin. Później należy go naładować, za pomocą kabla zasilającego USB oraz ładowarki sieciowej. Można oszczędzać akumulator, ustawiając guzik szpiegowski na tryb pracy w detekcji ruchu. Włączy się po rozpoznaniu ruchu i wyłączy po minucie od jego ustania, przełączając się w stan czuwania.

Transfer danych

Na bocznej ścianie rejestratora producent umieścił slot kart micro SD. Pliki zapisane na niej w formacie AVI można transferować na komputer za pomocą kabla USB, znajdującego się w zestawie. Po podłączeniu urządzenia do komputera, jest ono odczytywane jako zwykły dysk przenośny. Nie potrzebna jest więc instalacja dodatkowych sterowników lub oprogramowania. 

Specyfikacja

specyfikacja.png

  • Obsługa kart pamięci: micro SD/SDHC do 32GB (brak w zestawie)
  • Rozdzielczość wideo: 800 x 600px / 640x480px / 320x480px
  • Format wideo: AVI | 30FPS
  • Kąt widzenia: 72 stopni
  • Rozdzielczość ekranu LCD: 960 x 240px
  • Akumulator wielokrotnego ładowania: 1800mAh
  • Czas pracy na akumulatorze: ok. 3 godzin
  • Standard USB: 1.1 i 2.0
  • Systemy operacyjne: Windows 2000/XP/Vista 32/Win 7/8,10 Mac OS oraz inne
  • Kolor: CZARNY

 

 

Zestaw

zestaw.png

guzik z kamerą

ekran LCD

zestaw guzików maskujących

ładowarka sieciowa

kabel USB

kabel Jack/cinch

słuchawki

pudełko

instrukcja obsługi w języku polskim

 

 

 

 

Oceń 
2016-12-06

świetnie działa

Kamerka jest super - taka mała a obraz nagrywa świetny. Przyszła szybko i bez żadnych problemów, warta swoich pieniędzy.

Oceń 
2016-12-03

Super produkt!!!

Extra sprzęt!!! Jak za taką cenę to sprawuje się naprawdę dobrze. Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Polecam wszystkim :)

Oceń 
2016-11-30

Pod wrażeniem

Jestem pod ogromnym wrażeniem, kamera jest świetna, najmniejsza jaką widziałam, rejestruje dźwięk, obraz. Poleciłam każdemu komu się, wielki plus za funkcje wyostrzenia obrazu.

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

GUZIK SZPIEGOWSKI NX750A Z REJESTRATOREM

GUZIK SZPIEGOWSKI NX750A Z REJESTRATOREM

Guzik szpiegowski NX750A wyposażony jest w kamerę - jedną z najmniejszych na rynku, która pozwala na rejestrację obrazu wideo z dźwiękiem, jaki i samego dźwięku w ramach trybu dyktafonu. Kamera posiada funkcję wyostrzenia obrazu. Guzik połączono z rejestratorem wyposażonym w ekran LCD 3``, połączony z kamerą za pomocą kabla o długości 1 metra.

Akcesoria

Mouseover Zoom loading...