Mikro kamera Szpiegowska Q5

199,00 zł brutto

Mikro kamera Q5

Nowy produkt

989 Produkty

 Mikrokamera Q5 obsługuje się w prosty, wygodny sposób, który został opisany w instrukcji w języku polskim, dołączanej do zestawu. Niewątpliwym atutem urządzenia jest nagrywanie wideo z dźwiękiem w rozdzielczości 720x480px

Więcej szczegłów

Mikro kamera Szpiegowska Q5

zalety.png

Mikro kamera Q5 jest świetnym gadżetem szpiegowskim, który pozwoli na rejestrowanie spotkań, negocjacji służbowych, czy prowadzenia monitoringu swojego domu, np. w trakcie naszej nieobecności, gdy w domu jest gosposia lub niania. Kamera została umieszczona w solidnej, metalowej obudowie, w której zmieścił się ponadto akumulator oraz slot na karty pamięci micro SD o pojemności do 32 GB. Mikrokamera Q5 obsługuje się w prosty, wygodny sposób, który został opisany w instrukcji w języku polskim, dołączanej do zestawu. Niewątpliwym atutem urządzenia jest nagrywanie wideo z dźwiękiem w rozdzielczości 720x480px z prędkością 30 klatek na sekundę, przez około 80 minut na jednym ładowaniu baterii. Można też robić nią zdjęcia w rozdzielczości 1280x960px.

Tryb detekcji ruchu

Można oszczędzać zarówno akumulator, jak i miejsce na karcie pamięci, przełączając mini kamerę szpiegowską Q5 w tryb pracy detekcji ruchu. Kamera automatycznie włączy się po wykryciu ruchu i wyłączy, jeśli ruch przestanie być identyfikowany. Likwiduje się tym samym puste klatki na filmie, kiedy widoczne są tylko statyczne obrazy. Jeśli zajdzie taka konieczność, można przełączyć kamerę w tryb pracy ciągłej.

Akumulator i transfer danych

Urządzenie posiada wbudowany akumulator litowo-jonowy, który zapewnia rejestrację wideo przez 70 minut. Jest to bateria wielokrotnego ładowania, dla której pełne ładowanie zajmuje 3 godziny. Dokonywane jest ono przez gniazdo USB, które znajdziemy w dolnej części urządzenia. To samo gniazdo wykorzystuje się do transferu plików zapisanych na karcie w formacie AVI na komputer. Podłączona do komputera kamera jest traktowana tak, jak każda pamięć zewnętrzna, dlatego do przegrania plików nie trzeba instalować dodatkowego oprogramowania czy sterowników.

Funkcjonalność gadżetu

Pomimo niewielkich wymiarów, mikro kamera Q5 sprawdzi się znakomicie jako monitoring biura, sklepu, hali magazynowej, czy pokoju dziecięcego. Jest w pełni dyskretna i intuicyjna w obsłudze.

Oceń 
2016-12-06

Polecam

Doskonały sprzęt,atutem jest łatwość obsługi.Sprawdza się w praktyce.Polecam.

Oceń 
2016-12-03

Rewelacyjna

Proste w obsłudze urządzenie, na dodatek posiadające instrukcję w języku polskim. Dobra jakość nagrywania, polecam.

Oceń 
2016-11-30

Rewelacja

Prosta, wygodna, w języku polskim, jestem bardzo zadowolona z zakupu. Nagrywanie jest nieziemskim atutem , poleciłam całej mojej rodzinie która też zastanawia się nad kupnem :)

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Mikro kamera Szpiegowska Q5

Mikro kamera Szpiegowska Q5

 Mikrokamera Q5 obsługuje się w prosty, wygodny sposób, który został opisany w instrukcji w języku polskim, dołączanej do zestawu. Niewątpliwym atutem urządzenia jest nagrywanie wideo z dźwiękiem w rozdzielczości 720x480px

Akcesoria

Mouseover Zoom loading...