Koniec wakacji – Twoje dziecko wraca do szkoły

 

Wakacje to najlepszy czas na odpoczynek, relaks i beztroską zabawę. Sezon urlopowy nieuchronnie dobiega końca, zaczyna się szkoła. W tym czasie mamy bardzo dużo na głowie – a to wyprawka szkolna, a to wyposażenie dziecka w materiały szkolne, a to zakupy – biurko, krzesło, lampka, dodatkowo może laptop, komórka…, nie wspominamy nawet o przeorganizowaniu swojego życia. Jesienny powrót do rzeczywistości…

W tym całym rozbieganiu, często nie myślimy o bezpieczeństwie dzieci, mając nadzieję, że skoro są na szkolnych zajęciach będą bezpieczne. W szkole być może tak, ale każdy z nas wie, że na tym się nie kończy. Dzisiaj dzieci i młodzież mają dużo obowiązków dodatkowych – kursy językowe, zajęcia sportowe, zajęcia artystyczne… Niestety nie wszyscy są tak pilni i zamiast nauki wybierają spotkania z rówieśnikami, organizują słynne wycieczki do galerii handlowych lub co gorsza zaczynają imprezować. Jako rodzice nie jesteśmy w stanie mieć wszystkiego pod kontrolą. Nawet jeśli tak myślimy często może być to złudne.

W dzisiejszym świecie zagrożenia występują niemal wszędzie, należy więc zrobić wszystko, aby ich uniknąć lub przynajmniej zminimalizować ich skutki. Na pomoc przychodzą nowoczesne akcesoria lokalizujące, telefony z podsłuchami, czy specjalne oprogramowania do komputerów oraz urządzeń mobilnych. Decydując się dodatkową ochronę, zapewne zadajemy pytanie – co nam to da? Wbrew pozorom bardzo wiele.

Lokalizatory wyposażone są w systemy nawigacji GPS oraz funkcje SOS – pozwala to na „namierzanie” miejsca, w którym obecnie się znajdujemy oraz definiowanie dowolnego numeru alarmującego.

Telefony typu SpyPhone – pozwalają na monitorowanie aktywności dziecka, jak i na kontrolę wiadomości i rozmów.

Specjalne oprogramowania na smartfony oraz iphony – pozwalają między innymi na: nagrywanie rozmów, przeglądanie historii kontaktów, wysyłanych smsów i e–maili, przeglądanie lokalizacji GPS, kontrolowanie czatów najbardziej popularnych aplikacji społecznościowych typu Facebook Massaneger…

Programy monitorujące komputer – zapewniają pełny monitoring e–maili, komunikatorów internetowych i portali społecznościowych, jak również posiadają „funkcję strażnika”, nagrywają rozmowy z otoczenia komputera, zachowują zdjęcia z kamerek internetowych…

Najważniejsze jest zaufanie. Można odnieść wrażenie, że jako rodzice w taki sposób będziemy szpiegować własne dzieci. Koniec wakacji równa się Twoje dziecko wraca do szkoły. Dzięki takim działaniom możemy zapewnić ochronę i bezpieczeństwo. Warto pomyśleć o zachowaniu środków ostrożności i nie narażać się rozmaite zagrożenia.

 

 

 

Read more
Posted in Uncategories By

Super Niania – super monitoring Twojego dziecka

poniedziałek, sierpień 21, 2017

Super Niania – super monitoring Twojego dziecka

 

Żyjemy prędko, szybciej, coraz szybciej… Tak, na pewno dobrze znasz te słowa. Jak dodamy jeszcze do tego Nie mamy czasu na nic, dla siebie, dla rodziny…, wyjdzie z tego oklepany slogan. Niestety, to prawda! Domena współczesnych czasów. Żyjąc w tym pędzie, praktycznie nie mamy czasu - innymi słowy chcąc normalnie funkcjonować, ciężko pracujemy. Oznacza, że nie możemy być wszędzie, w tym samym miejscu i o tym samym czasie.

A co z dziećmi? Jesteśmy zajęci, ktoś musi się nimi zaopiekować. W tej kwestii nie każdy może liczyć na pomoc rodziny. Zaraz, zaraz od czego są nianie?! I tak zaczynamy szukać opiekunki do dziecka – takiej Super Niani, która zajmie się naszą pociechą. Tu zaczynają się kolejne schody, jak znaleźć nianię, która spełni nasze oczekiwania i do której będziemy mieć pełne zaufanie? To dość trudne. Wreszcie Super Niania nadchodzi! Uff, udało się… To niestety nie koniec, pojawiają się pytania: Skąd będę wiedzieć co się w domu dzieje? Czy moje dziecko jest bezpieczne?... Nie ma obaw, na pomoc przychodzą nowe technologie.

To już nie moda, coraz więcej odpowiedzialnych rodziców sięga i korzysta z dóbr techniki, decydując się na monitorowanie pracy opiekunki. Wybór urządzeń monitorujących jest dość duży. Od tradycyjnych kamer zainstalowanych w domu, poprzez ukryte kamery, aż po mini kamerki zamontowane w urządzeniach domowego użytku. Te ostatnie cieszą się niezwykle dużym zainteresowaniem.

O jakim sprzęcie mowa? Tego typu monitoring opiera się na kilku ważnych zasadach: rejestrowany obraz i nagrywany dźwięk powinien być najwyższej jakości, urządzenia nie powinny wzbudzać jakichkolwiek podejrzeń – najlepiej aby mikro kamera nie była widoczna, ponadto musi być na tyle skuteczny, aby w sytuacji patowej nagrany materiał mógł być wykorzystany jako dowód w kwestiach spornych. Tak więc do wyboru mamy zegarki-budziki szpiegowskie, mini kamery pluskwy, kamery ukryte w czujnikach dymu, czy w odświeżaczach powietrza i wiele innych produktów, które sprawdzają się w nadzorowaniu pracy innych osób.

Decydując się na monitoring pracy niani, nie dość, że wykazujemy się wielką odpowiedzialnością, to także zapewniamy bezpieczeństwo nie tylko własnym dzieciom, ale również sobie. Warto zainwestować w tego typu urządzenia. Dzięki nowoczesnym systemom monitorującym nie musimy rezygnować z pracy, obowiązków, ważnych spotkań, czy wyjazdów. Trzymając rękę na pulsie, zapewnimy sobie pewnego rodzaju komfort, ale przede wszystkim spokój.

 

 

Read more
Posted in Uncategories By

Narkotesty – sposób na wykrywanie narkotyków

poniedziałek, sierpień 21, 2017

Narkotesty – sposób na wykrywanie narkotyków

 

Narkotyki, dopalacze, substancje odurzające – to tylko niektóre środki, mające negatywny wpływ na nasze zdrowie i życie. Bardzo często problematyka uzależnień stanowi temat tabu. Nie dopuszczamy do siebie myśli , że to zjawisko może dotyczyć nas samych, naszej rodziny, czy przyjaciół.

Tymczasem dostępność do wszelkich uzależniających środków wcale nie jest taka trudna, jakby się mogło wydawać. W głównej mierze dotyczy to młodych osób w wieku gimnazjalnym, licealnym, studentów, choć od czasu do czasu media donoszą o narkotykowych incydentach nawet wśród dzieci. Jako rodzice nie zawsze jesteśmy w stanie na bieżąco kontrolować zachowania swoich dzieci, co więcej nie zawsze mamy na nie wpływ.

Problem dotyka także ludzi dorosłych. Zjawisko coraz częściej występuje w miejscach pracy. Bez względu na specyfikę zawodową, pracodawcy muszą mierzyć się z substancjami psychoaktywnymi pod wpływem, których są ich pracownicy.

Jeśli jednak podejrzewamy, że dziecko bierze narkotyki lub inne podejrzane substancje, z pomocą przychodzą narkotesty. Na rynku dostępnych jest wiele testów na wykrywanie narkotyków, niemniej nie zawsze detekcja da pożądane rezultaty. Jeżeli chcemy mieć stuprocentową pewność, warto sięgnąć po sprawdzone i profesjonalne testery dragerowe. Mój Szpieg dbając o bezpieczeństwo jest w stanie zapewnić najwyższej jakości narkotestery, zarówno do użytku prywatnego, jak i takie z przeznaczeniem dla firm, schronisk, noclegowni, poradni, klinik odwykowych, czy instytucji zajmujących się uzależnieniami.

Wyczuwając niepokojące sygnały, podejrzane zachowania, które mogą sugerować, że Twoje dziecko lub Twój pracownik jest pod wpływem narkotyków bądź innych niebezpiecznych środków odurzających, nie czekaj – działaj! Zadbasz o bezpieczeństwo innych, zapobiegając przy tym przykrym konsekwencjom prowadzącym do uzależnień. 

 

Read more
Posted in Uncategories By

Lokalizator rowerowy  – sposób na zabezpieczenie przed kradzieżą

 

Polacy w ostatnich latach pokochali rowery. Można powiedzieć, że ulegliśmy pewnego rodzaju modzie rowerowej. Z roku na rok przybywa miłośników pojazdów dwukołowych. W miastach powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych i tras turystyczno-rekreacyjnych. Coraz częściej zabieramy rowery na wakacje, jeździmy nimi do pracy, na zakupy, załatwiamy różne sprawy.

Jak często zastanawiasz się, czy Twój rower jest bezpieczny? Czy może w chwili nieuwagi nagle znika bez śladu? A może zapięcie do roweru nie zadziałało? Czasami tradycyjne środki zabezpieczeń okazują się nieskuteczne, a potencjalny złodziej tylko czeka, aż popełnisz banalny błąd.

Na szczęście istnieją bardziej nowoczesne sposoby, które pozwolą nam na zabezpieczenie naszego pojazdu. Mój Szpieg w swojej ofercie posiada najwyższej jakości lokalizatory GSM, GPS, GPRS, czy GPS TRACKER. Urządzenia są łatwe i wygodne w użyciu, praktycznie niewidoczne. Dzięki systemom nawigacji, w krótkim czasie jesteśmy w stanie namierzyć swój rower, jednocześnie śledząc jego przebytą trasę. Dodatkowymi atutami są możliwości lokalizowania poprzez WIFI lub namierzanie przy użyciu zwykłej karty SIM. Większość trackerów wyposażona jest w czujniki ruchu. Udogodnieniem jest wielkość urządzenia, co pozwala na zainstalowanie lokalizatora w dowolnym miejscu.

Jak to działa? Proces nie jest skomplikowany. Montujemy lokalizator. W przypadku próby kradzieży urządzenie wysyła powiadomienie i ustala aktualną pozycję roweru. Dzięki temu możemy śledzić na mapie obecną lokalizację. W przypadku trybu uśpienia lub zwyczajnie braku zasięgu internetowego, na telefon otrzymamy wiadomość sms z linkiem do mapy lub powiadomieniem alarmującym. Następnym krokiem, który powinniśmy wykonać jest poinformowanie policji o kradzieży i wskazanie lokalizacji.

Sezon rowerowy trwa w najlepsze. Warto zabezpieczyć swój rower! 

Read more
Posted in Uncategories By

W ostatnich latach sprzedaż sprzętu detektywistycznego zwiększyła się blisko o 80%. Boom na akcesoria szpiegowskie jest tłumaczony coraz większą ich dostępnością. Polacy stają się coraz bardziej podejrzliwi, ale też pragną skutecznie dbać o bezpieczeństwo swoich najbliższych. Podsłuch można dzisiaj założyć praktycznie wszędzie i każdemu. Jako, że urządzenia detektywistyczne stają się coraz bardziej popularne, Michał Dziak postanowił założyć działalność, która sama będzie go sprzedawała. 

Właściciel firmy Mój Szpieg, Michał Dziak, posiada sklepy stacjonarne we Wrocławiu, ale sprzedaż akcesoriów szpiegowskich prowadzi również za pośrednictwem sieci. Są to przede wszystkim urządzenia monitorujące, rejestrujące oraz umożliwiające podsłuchiwanie.

Bezpieczeństwo w życiu i biznesie

Zainteresowanie sprzętem podsłuchowym i monitorującym jest coraz większe. Zdaniem Michała Dziaka, wzrost sprzedaży tego typu urządzeń jest spowodowany głównie tym, że zwiększa się świadomość Polaków w zakresie kontrolowania różnego typu zagrożeń.

Minikamery, dyktafony szpiegowskie oraz podsłuchy sprawdzą się w wielu różnych sytuacjach. Przy ich pomocy można np. podejrzeć, co się dzieje w naszej firmie, podsłuchać rozmowy telefoniczne, a nawet monitorować, na jakie strony w sieci wchodzi nasze dziecko. Warto zwrócić uwagę na to, że akcesoriów, których celem jest zapewnienie bezpieczeństwa rodziny, domu czy przedsiębiorstwa sprzedaje się obecnie najwięcej. 

Coraz większy zasięg

Właściciel firmy Mój Szpieg ma wiele planów co do dalszego rozwoju działalności. W jego opinii, rynek detektywistyczny rozwija się niezwykle dynamicznie, a sprzedaż produktów szpiegowskich będzie systematycznie się zwiększać. Dlatego planuje uruchomić punkty stacjonarne również w innych województwach. 

Coraz większą popularnością cieszą się również nowoczesne techniki monitoringu w postaci sprzętów wykrywających działające w pobliżu akcesoria szpiegowskie. Wysyłają one sygnał, który można wychwycić posługując się odpowiednią aparaturą. Jest to szczególnie istotne chociażby w czasie ważnych spotkań biznesowych, gdy nie chcemy, aby poufne wiadomości dostały się np. w ręce konkurencji. Polacy coraz chętniej stosują również oprogramowanie szpiegujące na komputery i telefony komórkowe, które pozwala kontrolować pracowników. 

Nie tylko podsłuchy, dyktafony i minikamery 

Poza profesjonalnym sprzętem detektywistycznym, pan Michał oferuje swoim klientom również urządzenia umożliwiające precyzyjne sprawdzanie poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu. Są to alkomaty półprzewodnikowe, elektrochemiczne, dowodowe i inne, które pozwalają uzyskać wiarygodny wynik w przeciągu kilku sekund po przeprowadzeniu badania. 

Oryginalne urządzenie do sprawdzania stanu alkoholu we krwi najlepiej kupić w sprawdzonym punkcie sprzedaży. Firma Mój Szpieg daje pewność, że wszystkie oferowane alkomaty są dobrej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów. W sklepie można również liczyć na wykonanie kalibracji, która jest niezbędna, aby urządzenie pozwalało na wykonywanie dokładnych pomiarów. 

W placówkach stacjonarnych Mój Szpieg przy pomocy sprzętu używanego przez policję można ponadto bezpłatnie sprawdzić stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu.

Read more
Posted in Uncategories By
  • 1
  • 2
Showing 1 to 5 of 7 (1 Pages)